Економічного ривка у 2020 не буде - експерт
Экономикаbusinessua.com18 ноября 2019

Економічного ривка у 2020 не буде - експерт

Державний бюджет-2020 - це бюджет жорсткої економії. Про це сказав політолог Віктор Таран. "Наступного року маємо віддати $15 млрд зовнішнього боргу. А в бюджеті на все $43 млрд. Тобто треба буде віддати кожну третю зароблену гривню. В умовах, коли МВФ не підписав з нами новий документ, уряд Гончарука зробив бюджет жорсткої економії. Через півроку можуть його переглянути. Є позитивна новина. Грошей вистачить на всіх. Правда це буде необхідний мінімум. Який дозволить животіти, а не розвиватися. Економічного ривка не буде. Економіка буде трохи зростати, ми нікуди від цього не дінемося. Але це не те, на що сподівалися виборці Зеленського, коли думали, що закінчиться епоха бідності і настане епоха щастя. Кошторис у загальних цифрах залишився таким самим, як і цьогорічний. Усі збільшення, зокрема соціальних видатків, відбуваються на рівні індексацій. Коли зарплату бюджетникам піднімають не скільки треба, а до рівня інфляції. Програму на підтримку фермерства чомусь прибрали. Напередодні земельної реформи — це нонсенс. Вперше бюджет ухвалили так швидко. Але якщо подивитися на суть, то це насправді трагедія українського парламентаризму. Парламент перестав бути політичним суб'єктом і виконувати свою найголовнішу функцію - контролювати виконавчу владу. Депутатів не цікавить, куди влада збирається перерозподіляти наші кошти. Вони ухвалюють все підряд в режимі шаленого принтера. Чи не вперше депутати сперечалися з Кабміном не за стратегічні програми, яким має бути фінансування галузей, а кому дістануться субвенції на округи. Їх зменшили до 2 мільярдів. Це гроші для тих мажоритарників, хто буде обурюватися і від яких потрібні голоси. Наприклад, група "За майбутнє". Їм же треба із чимось йти до виборця. А не голосуєш як треба — нічого не будеш мати. Офіс президента вже намітив перезапуск парламенту за пропорційною системою. Їх вже не цікавлять округи. Мажоритарникам-"слугам" скажуть "голосуйте, як треба, і ви гарантовано потрапите до списку", - говорить Віктор Таран.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Еще не вечер ,говоришь? Ну -ну .."Но впереди -чернеет рочь ..и откровений никаких не будет..Украинцы идите прочь . Власть обещания свои забудет."
Елена
Ещё не вечер,откровения впереди,а может и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Улыбнуло то что втихаря от Авакова и прокурорши....Судя по фоткам бородатые ребята только что ни кричат от смеха.Спокойные такие....Цирк аля квартал.Скукота и блевотина...
гость
Не .не похоже-тут наркота подводит.Да и суд все таки нужен.Судебное решение о отсутствии состава преступления это индульгенция.А то что их отпустят это понятно.
Елена
Вечер откровений! Маладая Ленка сосалка с окружной таки беззубая помойная яма ! Ха!
УТРО ВЕЧЕРА МУДРЕНЕЕ
ЕРУНДА! К УТРУ ЯВКА ОКАЖЕТСЯ 95% !
Елена
А семечки лузгать чем?зубов то нет,как фейковая Елена говорила,что у меня зубов нема,выпали на Окружной,у тебя вставные челюсти одолжу,на скамейке посижу,с семечками,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!