Екперти оцінили роботу нардепів з екополітики на "двійку"
Экономикаgreenpost.ua13 августа 2020

Екперти оцінили роботу нардепів з екополітики на "двійку"

А нардепи з Комітету екополітики вважать свою роботу вдалою та похвалилися успіхами

Згідно з експертним опитуванням Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва, діяльність парламентської більшості у сфері екологічної політики отримала 2 бали з можливих 5.

Всього опитано 75 громадських діячів, аналітиків та журналістів. Оцінювалися події за квітень – червень 2020 р.

“Ефективність парламентської монобільшості також оцінюється як низька – в жодному пункті оцінка не перевищує 3 балів з 5”, - йдеться у дослідженні.

З даних, зазначених в еталізованих результатах опитування, жоден експерт не поставив діям парламенту в екополітиці оцінку “Дуже ефективно, 5”.

Оцінку “загалом ефективно, 4” обрало лише 4% опитаних.

“Дуже неефективно, 1” та “Загалом неефективно, 2” оцінили 30,7% та 34,7% відповідно.

Експертне опитування «Політичний квартал: літо 2020» проведено Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва з 14 по 22 липня 2020 року. Головна мета циклу «Політичний квартал» – підтримка відкритого врядування. Саме для цього здійснюється регулярний і відтворюваний моніторинг ефективності роботи органів влади та якісних політичних прогнозів.

Однак, попри обурення громадськості, нардепи з Комітету з питань екологічної політики та природокористування без перебільшень вважають свою роботу успішною. Й навіть відзвітували про свої успіхи. Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Ради.

Так за період роботи третьої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання Комітет з питань екополітики провів 19 засідань, на яких розглянуто – 168 питань, у тому числі щодо контролю за виконанням законів, постанов і власних рішень – 39.

Внесено на розгляд Верховної Ради та розглянуто на засіданні Комітету 21 законопроєкт, з підготовки яких Комітет визначено головним та 75 висновків на законопроєкти направлено до головного комітету.

Верховною Радою прийнято два закони України, які віднесено до предметів відання Комітету, а саме:

- Закон України «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів», спрямований на створення законодавчих умов впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі.

- Закон України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Закон забезпечить врахування зауважень та пропозицій громадськості щодо захисту довкілля та охорони здоров’я населення у процесі провадження господарської діяльності без необхідності зупинення на період дії карантину дозвільних процедур.

Верховною Радою було прийнято в цілому п’ять постанов підготовлених Комітетом і два законопроєкти у першому читанні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлоту живет в своем вымышленном мире. Даже те, кто из отряда грызунов.
ЭТО ЧТО ТО ОСОБЕННОГО
ЖАЛЬ ЧТО ЕВРОПА НЕ УСЛЫШАЛА ЭТОГО ЦЕЦАДЗЕ! ПОЛОВИНА ЕВРОПЫ СО СМЕХУ БЫ ПОМЕРЛА!
эти прай
Дебилы блять
куку
отлично воно мае рацию!
Луна-2
Безграмотными людьми всегда легче управлять А тем более на Украине . где сделали закон про одну "соловьину".Беда в том,, что на мове никто не хочет читать ...Даже щирые украинцы,для которых этот закон и приняли.. Книги на русском- они более богаче выражают мысли автора, более интересны,чем те же книги, тех же авторов, но ...Уже на украинском .Ж Да вот и пример .Лариса Ницов - Для пропаганды своих книжонок -которые никто не читает- она стала ярой патриоткой- кидающейся мелочью в кассиршу, за то, что та ответила на русском. Для чего она кидалась -Ну хотя бы для того, чтобы показать, что она ярая патриотка- пишущая на украинском, и к тому же детская писательница -привлечь внимание к своим книжонкам ...Если бы они хоть совсем немного соответствовали русским книгам - их бы покупали .Так нет, та же книга с одинаковым сюжетом, на украинском, одна сплошная глупость, которую и читать не хочется
мм
ого
КЛЕПТОКРАТИЯ - ВЛАСТЬ ВОРОВ
Клептократия (от др.-греч. «воровать» + «господство, власть»; буквально «власть воров») — правительство, контролируемое мошенниками, использующими преимущества власти для увеличения личного богатства и политического влияния, с помощью расхищения государственных средств, иногда даже без попыток имитации собственно честной службы народу. Для клептократии характерна вертикально интегрированная коррупция.