Экономикаglavcom.ua25 нояб.

Експерт пояснив, як розвиток «зеленої» енергетики в Україні впливає на використання вугілля

nk_hauz/-mmvluddawfwom6egaav.jpg

За підсумком 7 місяців 2020 року Україна виробила 12,7% екологічної енергії проти 8,9% в аналогічному періоді 2019 року

З розвитком «зеленої» енергетики частка виробництва струму на теплоелектростанціях (ТЕС) поступово зменшується, відповідно в країні менше спалюється вугілля. Про це зазначив експерт UABIO Володимир Крамар, повідомляється на сторінці Біоенергетичної асоціації України у Facebook.

За словами експерта, згідно з даними споживання електроенергії, виробленої різними генераціями впродовж 2016-2020 років, спостерігається тенденція до зниження частки ТЕС в загальному обсязі, яка приблизно відповідає зростанню частки виробництва струму з відновлювальних джерел енергії.

«Попри зменшення споживання електроенергії загалом та зростання її виробництва з ВДЕ, частка виробництва електроенергії АЕС в середньому залишається на однаковому рівні, а частка виробництва на ТЕС поступово зменшується  – це показав аналіз зміни частки різних джерел електричної генерації, проведений помісячно з 2016 року», – повідомив Крамар.

При він зробив висновок, що формулювання «зелено-вугільний парадокс», коли виробництво зеленої електроенергії сприяє збільшенню виробництва струму на вугільних ТЕС, безпідставно використовують в Україні, оскільки відсутність такої ситуації підтверджує статистика.

Зокрема, на початку 2016 року, коли частка вироблення струму «зеленою» генерацією була близько 0%, частка струму ТЕС складала 34%, у серпні 2020 року частка струму з ВДЕ зросла до 7%, а частка ТЕС знизилась до 27%.

Як повідомлялося, за підсумком 7 місяців 2020 року Україна виробила 12,7% екологічної енергії (сонце, вітер, гідростанції і біостанції) проти 8,9% в аналогічному періоді 2019 року.

Нагадаємо, все ядерне паливо Україна закуповує у російської компанії «ТВЕЛ» і американській Westinghouse. У свою чергу, виробництво електроенергії з вугілля створює багато шкідливих викидів, що погіршує ситуацію в екології.

Країни Європи, в т. ч. Україна, нарощують виробництво зеленої електроенергії – з сонця і вітру, щоб поліпшити екологію і позбутися від необхідності купувати паливо за кордоном. При цьому Росія, як ключовий експортер вугілля і газу в країни ЄС, намагається зберегти свій економічний і політичний вплив на Європу. Володимир Путін і російські пропагандисти неодноразово критикували зелену енергетику, кажучи про нібито її шкоду.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка!!! вот она разгадка, чаму у "еры" буквы так скакали, это её так на кровати ласкали! :-)))
Весёлый Роджер
Луночка, а может не с одной машинки-ноута, а с одной кровати? Ну зашла в гости к Шмули, из соседней палаты? :-))
Весёлый Роджер
«Ты Шмуля недое́бок хорошо пришибленный,…»как Ковтун, «два брата дегенерата ,ха.» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! «Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» да и у тебя Шмуля наверняка такая есть, Сала Уранили!
Весёлый Роджер
Я понял Шмуля!!! Цэ твой новый шизнутый шедевр! Значит - ЧеловИка делает щирым та автоматично вумным, ни его знания, ни его образование, ни его навыки в работе, а наоборот их полное отсутствие - ну як у тебя!!! Ты же тильки пиСдить горазд! Сила щирой нации у повний дебиляции!!! Ну щоб можно было, як скот выгнать на майдан, сотню отстрелить - обозвать хероями, а остальным пообещать по 1000 евро у рыло чи кулю у лоб, а писли этих же долбоЭбов наивных, ждунов панувания, обобрать и во Флориде 20 вил понакуповать! Чи газ свий с гешефтом у 4000% втюхивать! Ось цэ дило для щирого мудиллы! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
НУНЕТАКБАБАЕРА, дура ты ХаЛеРа! Ты же раньше через ЖоПу вСё пИсАлА и до хрена.... точек ...ставила ... Или тоби током било, или ты в трамвае куёвском, ну зовсим новом, 50-летней давности, всё писала, коди по путям кривым скакала!
-----
И тоби МУДАК БЕ-БЕ-БЕ, туда же по балде! Хе!!!
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ..
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?