Экономикаagrotimes.ua17 июл.

Експерт розповіла про тренди в агрономічних службах холдингів

nk_hauz/-mejus4jh6o8exnvdm8l.jpg

В агрономічних службах холдингів спостерігаються певні тренди.

Про це під час онлайн-івент «Тренди C&B в агро» повідомила провідний експерт Agrohub, партнер консалтингової практики Odgers Berndtson Наталя Голубнича.

За її словами, Agrohub, проагалізувавши діяльність та підбір персоналу та організацію структури агрономічних служб в агрохолдингах, виявив певні тенденції.

Зокрема, в агрономічній службі холдинги багато працюють над оптимізацією організаційної структури.

«Ми спостерігаємо зменшення кількості управлінців середньої ланки. Також зменшується «штат» головного агронома у Головному офісі», – зауважила Наталя Голубнича.

Вона нагадала, що раніше біля головного агронома була доволі велика кількість персоналу. Тепер кількість таких працівників зменшилася і поряд із головним агрономом в переважній більшості присутні тільки глибокі експерти в отраслі, які допомагають у вузькій спеціалізації.

«Також ми спостерігаємо тренд універсальності. Якщо раніше ми бачили у холдингах велику кількість агрономів з насінництва, захисту рослин тощо, то на сьогодні практично всі взяли курс на універсальність агрономів. Холдинги дуже активно займаються їхнім розвитком. Тому ми все менше бачимо вузьких спеціалістів – вони в переважній більшості залишаються тільки в офісах», – додала Наталя Голубнича.

Нагадаємо, агрохолдинг самостійно створює програми працевлаштування на селі.