Експерти кажуть про недофінансування держбюджету
Экономикаfbc.ua29 декабря 2020

Експерти кажуть про недофінансування держбюджету

Експерти прогнозують, що чисте фінансування бюджету в цьому році складе приблизно 250 млрд гривень, при тому, що в бюджеті було заплановано 300 млрд. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Відомо, що випуск облігацій внутрішньої державної позики, за допомогою якого хотіли з найменшими втратами профінансувати дефіцит кошторису – не дав потрібних результатів. Хоча і був масштабним.

За грудень всього залучили від продажу ОВДП – 90 млрд гривень, проте 10 з них пішли на погашення старих облігацій, тому чистими за останній місяць року до бюджету від випуску ОВДП пішло 80 млрд гривень. Понад 22 млрд із них залучили минулого тижня.

Нагадаємо, що 120 мільярдів гривень досяг дефіцит держбюджету України за 11 місяців року. При цьому, 7,8 млрд тільки за листопад. У цьому ж місяці, дефіцит по загальному фонду склав 10,65 млрд. А з початку року – понад 130 мільярдів гривень.

Раніше повідомлялося, що за результатами аукціону Міністерства фінансів від 22 грудня 2020 року, запуск кількох нових випусків облігацій не допоміг збільшенню обсягів запозичень і в бюджет було залучено лише 22,2 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба фондової біржі ПФТС (Першої фондової торгової системи).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!
Елена
Всё то у тебя записано,ты видать при Сталине столько телег на окружающих написал,вот так детально,что пол ГУЛАГа по твоим доносам сидело,ха.писака ,но не Джейн.ха.