Экономикаua.news22 июл.

Експерти назвали 5 проблем атомної енергетики України

Фахівці озвучили основні проблеми у галузі української атомної енергетики. Хоч її технологічний і інтелектуальний потенціал забезпечував лідерство у Європі багато років, криза торкнулася і цієї сфери, передає 24.tv. Проблема №1 – інтелектуальний і технологічний потенціал країни не генерує нові ідеї і конструкторсько-технологічні розробки європейського і світового рівня. Основні причини такого становища: нехтування наукою і природничими дисциплінами, а також зниження рівня вищої освіти та обсягу фінансування. Свій внесок також вклав відтік молоді, наукових і інженерних кадрів у зарубіжні компанії. Проблема №2 – слабка розробка державної енергетичної доктрини. Відзначається, що перспективність альтернативної енергетики (сонячної, вітряної, водневої, біологічної) протиставляється розвитку атомної та гідроенергетики. Проблема №3 – вплив глобальних загальносвітових катастроф у галузі, – Чорнобильської та Фукусімської – на громадську думку, стереотип про надзвичайну екологічну небезпеку. Проблема №4 – система українських атомних станцій орієнтована на реактори, розроблені і вироблені в СРСР і РФ. Їх рішення враховують фізико-хімічні властивості палива, що видобувається в Казахстані, Росії та самій Україні. У той час, як агресія Росії і розрив економічних відносин змушує перейти до закупівлі палива у інших джерел. Проблема №5 – «антиатомні» забобони і установки в суспільстві – наслідок неграмотної політики комунікації у галузі. Вирішення цих питань дозволить активізувати розвиток атомної енергетики і усунути суперечності з розвитком інших галузей альтернативної енергетики.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"