Экономикаfbc.uaApr 26

Експерти прогнозують падіння нафти у вартості до 10 доларів

nk_hauz/-mz8uhn9w5bxsmi4ivib.jpg

Експерти всесвітньовідомої організації Wood Mackenzie склали прогноз на майбутні три десятки років. Йдеться про те, що нафта поступово падатиме у ціні через те, що країни дотримуватимуться Паризької кліматичної угоди, а загалом енергетична галузь буде електрифікуватися. До 2050 року ціна на нафту може впасти до рівня 10 доларів за барель. Також експерти впевнені в тому, що попит на «чорне золото» почне спадати вже незабаром, у 2023 році.

У консалтинговому агентстві запевняють в тому, що країни мають виконувати ту частину угоди, яка має на меті заходи з обмеження глобального потепління. Один з найголовніших ударів по нафті прогнозують на 2030 рік, коли марка Brent коштуватиме лише 32-47 за один барель. А вже у 2050-му, на думку фахівців, ціна опиниться на рівні 10-18 доларів за барель.

Важливу роль у процесі гратиме й так званий зелений водень – розвиток цієї сфери запланований на найближчі тридцять років.

Раніше повідомлялося, що нафта стабільно зростає в ціні.

💬 Последние комментарии
е
Елена, моделистка хренова, давай смоделируй ЧТО будет через неделю? а через две? а через два месяца??? ДУРА, из ОТКРЫТЫХ источников минэнерго известно, что расходуется угля БОЛЬШЕ чем поступает на склады... ну, брехло трепливое? покажи мощь СВОЕГО интеллекта...
Восток
Деньги Европа не даёт, вот и приходится влиять. "Стратеги."Случайные люди в руководстве.
е
пиши свой, ссыкло... ВСЕ приедут, ВСЕ привезут... но ты ж ссыкло трусливое и отвечать за СВОИ слова не хочешь..
е
ну расскажи про украинскую динамику))) моделистка хренова....смоделировала? и сколько процентов вышло, а брехло???
е
ну давай про СОВРЕМЕННУЮ социалку, т.к. 30-40 летняя здесь НИКОГО кроме тебя тупой не интересует.. давай сравнивай Российскую социалку и нашу.. давай ссыкло...шо молчишь? сказать нечего или сразу твоя перемога в офигительную заду превращается, а продажная?????
Шэп
Сдаётся мне что этот конфликт, как и масса предшествующих, начнётся как раз с подачи пиндосов.
Шорох
Тссс... тихо..😱