Експерти прогнозують падіння нафти у вартості до 10 доларів
Экономикаfbc.ua26 апреля 2021

Експерти прогнозують падіння нафти у вартості до 10 доларів

Експерти всесвітньовідомої організації Wood Mackenzie склали прогноз на майбутні три десятки років. Йдеться про те, що нафта поступово падатиме у ціні через те, що країни дотримуватимуться Паризької кліматичної угоди, а загалом енергетична галузь буде електрифікуватися. До 2050 року ціна на нафту може впасти до рівня 10 доларів за барель. Також експерти впевнені в тому, що попит на «чорне золото» почне спадати вже незабаром, у 2023 році.

У консалтинговому агентстві запевняють в тому, що країни мають виконувати ту частину угоди, яка має на меті заходи з обмеження глобального потепління. Один з найголовніших ударів по нафті прогнозують на 2030 рік, коли марка Brent коштуватиме лише 32-47 за один барель. А вже у 2050-му, на думку фахівців, ціна опиниться на рівні 10-18 доларів за барель.

Важливу роль у процесі гратиме й так званий зелений водень – розвиток цієї сфери запланований на найближчі тридцять років.

Раніше повідомлялося, що нафта стабільно зростає в ціні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!