Экономикаwww.seeds.org.uaOct 7

Експерти знайшли зв’язок між будівництвом басейнів у містах України і низьким врожаєм на полях

nk_hauz/-miziksklcyb7s1iiy4s.jpg

Низький врожай зернових у 2020 році пов’язаний не стільки із несприятливими погодними умовами, як із прорахунками у довгостроковому плануванні. Таку думку одразу кілька експертів висловили на прес-конференції “Тотальне подорожчання: як зміниться вартість товарів і продуктового кошика до зими?”.“Ми вже втратили від 10 до 15 млн тонн експортного зерна, що значно підкосило валютні надходження. Основні причини – це погодні умови. Але є вагоміший фактор – це податкова державна політика, яка вбиває аграріїв”, -сказав голова Союзу українського селянства Іван Томич.Його думку підтвердив заступник директора Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки”, член-кореспондент НААН Микола Пугачов.

“Погода, звичайно, продемонструвала вразливість нашого сільського господарства. Але ще в грудні 2018 року ВРУ вирішила, що в Україні головним є не сільське господарство, а будівництво басейнів у містах України. Тому забрали половину заробітної плати із науковців-аграріїв на це будівництво. Це дуже вдарило по економічному плануванню та прогнозуванню”, – сказав Пугачов.

Нагадаємо, в 2019 році Україна мала черговий рекордний урожай в 75 млн тонн зерна, а от прогнози на цей рік – невтішні. Якщо на початок серпня 2020 прогноз був на рівні 70−72 млн тонн, то на початок вересня цифри “просіли” до 68 млн тонн.Причина – пізня весняні заморозки, аномально спекотне літо та лісові пожежі, які дісталися і до нив із посівами.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!