Экономикаfbc.ua16 дек.

«Електронмаш» знову спробують продати

nk_hauz/FkLMako7R.jpeg

Держпідприємство «Електронмаш» знову виставили на торги. Але початкову вартість знизили вдвічі. Якщо під час перших торгів ціна стартувала з 67 мільйонів – то нині починатимуть з 33 мільйонів гривень. Про це повідомляють журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Під час перших торгів у листопаді цього року Фонд держмайна заявляв, що за Електронмаш запропонували рекордну ціну – 970 мільйонів гривень. Таку пропозицію зробила нікому не відома компанія “ЛОРТЕН ГРУП”.

Тоді у фонді припускали, що фірма могла бути спеціально створена під цю угоду. Вона мала підписати договір купівлі-продажу до 13 грудня. Але цього не зробила, тому було оголошено новий аукціон.

Водночас у раніше ЗМІ писали, що радянського IT-гіганта, швидше за все, хотіли купити заради ласого шматка землі біля Окружної дороги у Києві площею майже 14 гектарів. Окрім землі на торги були виставлені корпуси заводу, склади, база відпочинку на Чернігівщині та 32 авто.

Усього 110,7 тисячі квадратних метрів нерухомості та понад 200 тисяч квадратних метрів ділянок. Електронмаш розпочав свою роботу з 1965 року. Нині займається виробництвом електродвигунів, генераторів та трансформаторів.

Нагадаємо, що третя спроба приватизації «Об’єднаної гірничо-хімічної компанії» також може виявитися невдалою.

Міжнародні компанії не готові брати участь у торгах, хоч зацікавлені в об’єкті.

💬 Последние комментарии
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
уКРАИНЦИ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
Игбун Хохлов
Потери РФ на Донбассе: нападающие Омской футбольной команды, отцы абитуриентов Элистинского педагогического училища (по списку), воины погибшее в Великой отечественной войне, парочка литературных героев. Хохлопидар, все сообщения в укропских СМИ - топорные фейки, рассчитанные на такое быдло, как ты.
Ke
вы сначала спросите у украинцев - как они относятся к русским ?
Суета сует
И измена Мазепы императору Петру тоже навсегда останется.
Добрый доктор
Безусловно, в случае коронавируса жажда власти победила здравый смысл. Коронавирус - это неправильное решение, которое вступает в противоречие с одним из законов настоящей власти.
Каменяр
Тебе, як ХОХУ нижнього рівня, твої кукловоди не вважають за потрібне інформувати про реальні розміри втрат РФ в ЛУГАНДОНСЬКІЙ КАМПАНІЇ
Каменяр
Ти так і не відповів на конретні питання- 1. - Що на тих складах і ким було захоплено ? 2. Який звязок між "захопленням військових складів в Івано-Франківську" і приходом ДРГ Гіркіна на Донбас?