Экономикаfbc.ua13 нояб.

«Електроважмаш» став найбільш збитковим держпідприємством

nk_hauz/-mlyiihrvdionibh74x2.jpg

Колишній промисловий флагман — харківський «Електроважмаш» — потрапив до переліку найзбитковіших державних підприємств. Завод вже рік як переданий фонду держмайна для приватизації, але процес відтермінували на невизначений термін. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового».

Представники парламентського комітету з питань фінансів констатують: за цей період все, що зробив ФДМУ, так це створив кадрову колізію на «Важмаші», а тепер покриває виконувача обов’язків директора, який практично довів комбінат до банкрутства.

З цього приводу депутати звернулися до низки правоохоронних структур — Генеральної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро. За останніми даними, нині підприємство завантажене лише на чверть від своїх потужностей, а обсяг продажів упродовж року скоротився у понад тричі.

Раніше повідомлялося, що у Кабміні будуть перезапускати промисловість. Прем’єр-міністр України заявив, що уряду вдасться в найближчі 2 роки перезапустити українську промисловість. Так політик прокоментував підписання держпідприємством «Південмаш» контракту з південнокорейською фірмою Caris на виробництво 5 тисяч електроавтобусів.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлопидар, а у миссии ОБСЕ очэй нэмае? Или у них мизкы выкрэвлэни? Они там 7 лет сидели. В отчете написано: российской армии не обнаружено. И 80% обстрелов - с хохлопотамской стороны. Это все в официальных документах европейской (не российской) организации. Или ты своим хозяевам не веришь? Так может, это у тебя мозжечок высох от зомбоящика?
Луна -2
вау ,мой знакомец появился- Где же ты был всю неделю.?Неужели на Донецком направлении изучал возможность нападения со стороны России? И даже пришел к парадоксальному выводу -"Що Росія ще не готова до війни з Украіною"Но я хочу сказать тебе по секрету -Россия готова (Я надеюсь, что не выдала военную тайну).и еще хочу сказать -подтягивание техники -это были учения..Так что как говорили пионеры,в моем таком далеком детстве "БУДЬ ГОТОВ".-
Мюколя
бред! хранить негде! у хатци стики можно хранити шо мало москолям не покажеться...
ке
ставить!!! обязательно!!! и вобще срочно второй гос язык английский!
-------
Казка про колобка на религиозном пространстве ,или на материальном с религиозными декорациями,дизайне.
Елена
Москали вторгнуться,тебе несдобровать,видит бог отправишься до Бандеры, прямиком в ад.
Елена
На то и бывают исключения,как говрится везёт дуракам,это в отношении него.