Елітна ягода стрімко дешевшає: час купувати лохину
Экономикаukrainci.com.ua12 июля 2021

Елітна ягода стрімко дешевшає: час купувати лохину

Станом на початок липня ціни на дрібнооптові партії лохини з місцевих господарств становлять 250-350 грн, або $9,12-12,77 за кг.це на 20% нижче в порівнянні з вартістю перших партій у попередньому сезоні, повідомляє EastFruit.

При цьому початок сезону в цьому році затримався на 10-14 днів, якщо порівнювати з 2020 роком. На поточному тижні виробники активізували збір врожаю лохини з відкритого грунту.

Перші партії з'явилися в кінці минулого тижня, але в обмежених обсягах. Одночасно ціни на ринках варіювалися від 350 грн/кг ($12,80/кг) до 500 грн/кг ($18,30/кг).

Такі ж ціни пропонували і виробники, які здійснюють роздрібну доставку. Але до кінця тижня деякі продавці знизили мінімальну ціну до 270 грн/кг ($9,90/кг).

Що стосується супермаркетів, то там українцям пропонували місцеву тепличну та імпортну ягоду. Наприкінці минулого тижня вартість сягала 400-550 грн/кг ($14,70-20,20 / кг). У сегменті фасованої лохини в основному пропонували продукцію з Нідерландів, ціна на яку могла досягати 600-700 грн/кг ($22,00-25,70/кг).

На оптових ринках також продають як українську, так і закордонну ягоду. Вартість тут поступово знижується. На початку цього тижня ціни на місцеву продукцію з теплиць, а також іспанську лохину зрівнялася на рівні в 300 грн/кг ($11,00/кг).

Крім того, перші дрібнооптові партії грунтової ягоди можна зустріти і за нижчими цінами – 230 грн/кг ($8,4/кг).

До того ж виробники прогнозують, що в даному сегменті вартість може впасти вже з наступного тижня, що пов'язано зі зростанням пропозиції на тлі збільшення виробництва в Україні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...
Северный ходок
В одну телегу впрячь неможно... Из общего системного кризиса есть только один выход - это борьба.
Как же вы не заметили
А турки за счет своих противоправных действиях еще и неплохие европейские деньги получают.