Экономикаwww.unn.com.uaSep 3

ЄС інвестує понад 360 млн євро у міст, який покращить сполучення Румунії з Україною

Європейський фонд регіонального розвитку (ERDF) інвестує 363,3 млн євро у будівництво моста через річку Дунай в місті Бреїла на південному сході Румунії, щоб поліпшити якість життя в регіоні за рахунок більш коротких поїздок і повідомлень з Молдовою і Україною. "Цей фінансований проект ЄС, безсумнівно, поліпшить якість життя в регіоні завдяки скороченню поїздок і багато чому іншому. Полегшуючи зв'язку з Молдовою і Україною, цей проект згуртованості також допоможе зміцнити відносини ЄС з сусідам", - сказав комісар Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан. Проект також передбачає будівництво доріг для поліпшення транспортних зв'язків чорноморського регіону Румунії. Очікується, що проект буде завершений до кінця 2023 року. Раніше верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що Україна за п'ять років стала більш стійкою, але криза ще не завершена.

💬 Последние комментарии
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.