Євроінтеграція України: в ЄС зробили Києву три попередження

16.04.2018 17:58 businessua.com
В ЄС заявили, що Україна досі не виконала три ключові реформи.

Про це розповів польський посол в Україні Ян Пєкло. Дипломат підкреслив, що в даний момент надання Києву макрофінансової допомоги від Єврокомісії безумовно залежить від прийняття Верховною Радою антикорупційного законодавства. «Антикорупційний реформа - це ключова реформа для України на сьогоднішній день, адже вона пов'язана з умовами надання траншу від Європейської комісії, а також траншу від Міжнародного валютного фонду. Якщо реформи не буде - то просто не буде грошей», - пояснив посол.

Також Пекло додав, що в Україні ще не почалося активне обговорення земельної реформи, хоча в Євросоюзі скасування мораторію на продаж землі визначають як одну з найважливіших реформ в Україні.

«Реформа приватизації теж має значення - з цим потрібно щось зробити для завершення процесу деолігархізації України. Втім, існують реформи, які сьогодні надають шанси для того, щоб Україна стала подібною західної демократії», - додав посол Польщі.

Комментарии

ua Гость, 16.04.2018 22:26

Ну тут диагноз ua Гость, 16.04.2018 22:22.Без комментариев.

ua Гость, 16.04.2018 22:22

какое ебанное дело этому вонючему гейросоюзу до украинских.земель?или тотальная прихватизация наших черноземов и была одной из основных.целей госсударственного переворота под названием "евромандалай"?

Добавить комментарий