Єврокомісія назвала умови, за яких Україна отримає третій транш
Экономикаtyzhden.ua13 июля 2017

Єврокомісія назвала умови, за яких Україна отримає третій транш

Вони передбачають боротьбу з корупцією, продовження програм енергоефективності, взаємодію в сфері проблем вимушених переселенців.

Віце-президент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс заявив, що Євросоюз готовий поглибити співпрацю з Україною за програмою реформ для отримання третього траншу на суму 600 мільйонів євро до кінця року, однак для цього нашій країні потрібно виконати певні умови Брюсселя. Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів. Чиновник під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом нагадав, що умови отримання коштів - не нові. Вони стосуються боротьби з корупцією, продовження програм енергоефективності, поглиблення взаємодії в сфері проблем вимушених переселенців та конкретних економічних питань. "Часу не так багато – до середини листопада важливо все завершити, оскільки є й внутрішні процедури ЄС, аби ми в грудні виплатили транш", - наголосив єврокомісар Домбровскіс. При цьому Гройсман підкреслив, що у парламенті активно намагаються знайти для цього рішення. "Наразі нам треба інтенсивніше виконувати план з асоціації з ЄС. Ми також розуміємо умови макрофінансової підтримки – і тут ми працюємо з парламентом, намагаємося знаходити рішення", - сказав глава уряду. Раніше Європейський Союз ухвалив рішення щодо виплати траншу бюджетної підтримки розміром €10 млн у межах програми ЄС "Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні". Як повідомлялось, міністр фінансів України Олександр Данилюк очікує восени рішення Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо надання Україні чергового кредитного траншу в рамках програми EFF. Нагадаємо, у квітні Міжнародний валютний фонд перерахував Україні четвертий транш у розмірі 1 млрд доларів. Міністр фінансів Олександр Данилюк тоді повідомив, що Україна планує до кінця 2017 отримати ще три транші.

Тиждень.ua

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Радуются все писаки, к нам опять вернулась Псаки.. Будет весело у нас, пСАКИ-дама первый класс
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..
Луна-2
"Вам нужны великие потрясения,Мне нужна ВЕЛИКАЯ РОССИЯ="слова Столыпина сказанные революционерам более сто лет назад, актуальны и теперь.Ведь и тогда как и теперь, кто идет в революцию? На кого воздействует революционная пропаганда 7 Н а молодежь. Поэтому американские спецслужбы и используют Навального в качестве приманки для малолетних "детишек"Но Навальный, думаю, сам не понимает, того что он будет не нужен им, после того как станет не нужным российским спецслужбам, в качестве тарана против Путина .Они прекрасно понимают, что он не справится со своей задачей..Путин переиграет их.Следовательно, ему уготована роль сакральной жертвы....
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.