Экономикаagravery.com3 мар.

ФДМУ включив «Укрспирт» в перелік об’єктів на приватизацію у 2017

Фонд державного майна України (ФДМУ) наказом від 1 березня 2017 року №336 затвердив переліки об’єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу в 2017 році. Про це повідомляє прес-служба ФДМУ. Наказ затверджено відповідно до Законів України «Про Фонд державного майна України» та «Про приватизацію державного майна», а також на виконання постанови Кабміну від 12 травня 2015 № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015–2017 роках» (із змінами). Відповідно до цього наказу, визначено 4 переліки об‘єктів груп В, Г, які підлягають підготовці до продажу у 2017 році. Серед інших це Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт», Державні підприємства «Вінницький завод "Кристал"», «Криворізька теплоцентраль», «Бердянський морський торговельний порт» та інші порти, «Львівський державний ювелірний завод», низка науково-дослідних інститутів, Костянтинівський державний хімічний завод. Зазначається, що підприємства, які потребують виключення з Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації», внесені до окремих переліків з чотирьох вищезгаданих. «Приватизація підприємств зі сфери управління міністерств і відомств, які ввійшли до переліків, затверджених наказом ФДМУ №336, можлива після передачі їх до сфери управління ФДМУ. Зокрема, до переліків на підготовку до приватизації ввійшли підприємства, які знаходяться в управлінні Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Міненергетики України та інших міністерств та відомств», ― йдеться в повідомленні ФДМУ.

💬 Последние комментарии
е
т.е. ты заявляешь, что у Украины сейчас привлекательная идеология????!!! Нацизм?? ну ты тварь....
е
Украина ДАВНО закупает сало в Польше и России..т.е. он как раз ЧУЖОЕ, а не свое...
е
вот и расскажи про него на Украине.. давай не стесняйся, а мы почитаем-послушаем.. НО ты ССЫКЛО и НИЧЕГО на эту тему писать НЕ БУДЕШЬ! так какого ты спрашиваешь об этом других? хочешь ответов - начинай отвечать сама!
е
так давай показывай дорогу, ты ж там постоянный житель.. и еще удивляешься, что тебя оскорбляют?))) ну прошмандовка?
е
хороший вопрос, тоже его НЕОДНОКРАТНО задавал про Кравчука, Кучму и Юща.. ответа ДО СИХ пор нет!
е
Жду твое мнение о двигателях прогресса в Украине(пофиг сколько семей), жду ответа... НО его не будет, т.к. тебе за ЭТО не платят и ты ссыкло...
е
так ВАЛИ в свою америку! ...но ты ж НИЩАЯ и БЕЗРАБОТНАЯ давалка и такие там нафиг не сдались... и ТЫ это знаешь!