Экономикаagroter.com.uaApr 4

Фермер розповів про перспективи вирощування індиків

nk_hauz/-mxmc9c-qso6vg6upiiw.jpg

Для фермерського господарства Андрія Ковалевського в селі Соснівка (Київська область) розведення індиків починалося як «допоміжний напрямок» у агробізнесі.

Як пише Agri-gator, фермер успішно займався тваринництвом та переробкою молочної продукції. Обережні спроби диверсифікувати бізнес та спробувати вирощувати індиків обернулися несподіванкою, та здивували результатами.

«М’ясо індика дуже смачне, корисне і дієтичне. Індички є досить великими птахами, один птах дасть до 20 кг дієтичного м’яса», – розповідає фермер.

За його словами, м’ясо індика дуже цінується на європейських ринках і за останні декілька років стало популярним і в Україні, гурмани віддають йому свою перевагу.

«Якщо рахувати з точки зору саме бізнесу, на розведення цих птахів потрібні майже такі ж витрати як на курчат-бройлерів. А дорогого м’яса виходить в кілька разів більше, що з економічної точки зору ефективно і вигідно. Наприклад, якщо навесні взяти на вирощування 60 індичат, до початку осені можна отримати від 300 і вище кілограмів дуже смачного м’яса, в якому найменша кількість холестерину, ніж в інших», – зазначає Ковалевський.

За його словами, найбільш популярний американський крос – «БІГ-6». Це індики-бройлери, які дають дуже великий вихід м’яса. Вони відносно невибагливі у утриманні, за півроку виростають до 12 кг.

«Раціон індичок досить різноманітний, харчуються вони і місцевими кормами, але краще давати більше кукурудзи і пшениці. Головне, годувати ненажерливих птахів якомога частіше – бажано 10 раз в день. Ми відгодовуємо протягом півроку, птахи після перших трьох тижнів життя харчуються виключно природними кормами без всіляких домішок для пришвидшення росту», – розповідає фермер.

Ковалевський каже, що м’ясо реалізують по 150 гривень за кг. Також вже сформувалася велика група пошановувачів – постійних покупців, які стабільно замовляють індичатину. Окрім цього маємо додатковий прибуток з яєць для інкубації та індичат.

💬 Последние комментарии
Недооцененная современниками личность
Умный мужик! Если тебя банят в чужих социальных сетях, то нужно создать свою!
Игбун Хохлов
Закон РФ от 01.04.1993 N 4730-1 (ред. от 11.06.2021) "О Государственной границе Российской Федерации" Статья 35. Применение оружия и боевой техники Оружие и боевая техника могут применяться также: против лиц, воздушных, морских и речных судов и других транспортных средств, пересекших (пересекающих) Государственную границу в нарушение установленных настоящим Законом правил... КОГДА ПРЕКРАЩЕНИЕ НАРУШЕНИЯ ИЛИ ЗАДЕРЖАНИЕ НАРУШИТЕЛЕЙ НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОСУЩЕСТВЛЕНО ДРУГИМИ СРЕДСТВАМИ...
Спортивный комментатор
Смотрите! Коба поднимается и наносит ответный сокрушительный удар!
Спортивный комментатор
Козел отпущения не виновен. Виновный козел отпущения - это оксюморон.
Каменяр
Як устав караульної служби регулює переміщення людей через кордон, перехід кордону? Хіба що, якщо Росію вважати концентраційним табором, - тоді звичайно, устав караульної служби....
Подведем итоги незалежности
Поздравляю, друзья! Выборы закончились! Кандидаты закончились даже быстрее электората. Выбирать больше не из кого. Украинский народ, наконец, достиг своей вековой мечты и избавился от власти. Свобода! И эту свободу нужно защищать!
Игбун Хохлов
"Владимир Олейник — единственный украинский политик, доказавший в суде, что события января-февраля 2014 года в Украине являются государственным переворотом. Так что в юридической компетенции этого политика нет никаких сомнений." ----- А что там было доказывать? Там сплошь и рядом грубейшие нарушения конституции, каждое из которых тянет на госпереворот: - незаконное отстранение президента; - незаконное переизбрание спикера (председателя ВРУ); - незаконное изменение конституции; - незаконное назначение спикера исполняющим обязанности президента; - превышение и.о. президента должностных обязанностей (тут целый список чего Дурчинов не имел права делать на посту и.о.) и т.д. Даже призывы к свержению власти трактуются как попытка госпереворота. А уж уголовщину перечислять - три тома не хватит. Любой бы доказал. Олейник - единственный кто в суд пошел. И то только в Московский, решения которого укропы не признают (хотя обязаны), а запад игнорирует. Возможно, этот вердикт где-то в будущем и выстрелит, но пока от него пользы мало.