ФГВФО за тиждень продав активи банків на понад 46 млн грн
Экономикаwww.unn.com.ua23 июня 2020

ФГВФО за тиждень продав активи банків на понад 46 млн грн

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за тиждень продав активи чотирьох банків на суму 46,46 млн грн, з них на суму понад 42 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ФГВФО.

"Протягом минулого тижня відбувся продаж активів 4 банків, що перебувають в управлінні Фонду, на загальну суму 46,46 млн грн. Із них на суму 42,08 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами та на суму 1,65 млн грн – з реалізації основних засобів банків. Крім того, 0,01 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна банків, 2,72 млн грн – від продажу дебіторської заборгованості перед банками", - йдеться у повідомленні.

Зокрема протягом тижня, що минув продали:

- активи АТ "Дельта Банк" реалізовано на суму 40,07 млн грн; - активи ПАТ "Банк Михайлівський" реалізовано на суму 5,31 млн грн; - активи АТ "ВТБ Банк" реалізовано на суму 1,03 млн грн; - активи АТ "ІМЕКС Банк" реалізовано на суму 0,05 млн грн.

Нагадаємо, колишньому посадовцю Фонду гарантування вкладів фізичних осіб повідомлено про підозру у розтраті 19 млн гривень.

Написать комментарий