Экономикаfbc.ua15 янв.

Фонд держмайна продає єдине підприємство з будівництва шахт

nk_hauz/-mr1ltrcmhdafvkmjgif.jpg

Незабаром на прозорих онлайн-торгах буде продано ПрАТ «Укрзахідвуглебуд». Це єдине підприємство в нашій країні, яке будує шахти. Про це інформує пресслужба Фонду державного майна України.

У ФДМ повідомили, що аукціон призначений на 25 січня 2020 року. Початкову вартість підприємства визначили в 11,5 млн грн. ФДМ представив відомості про об’єкт. «Укрзахідвуглебуд» є генеральним підрядником шахти «Нововолинська № 10». Ця шахта – єдина, яка наразі будується в нашій країні за кошти держбюджету. Крім цього, «Укрзахідвуглебуд» здійснює ремонт рудників, зводить дороги, комерційні будівлі, надає послуги транспорту.

Будівництво «Нововолинської №10» – це головне джерело фінансування підприємства. 25 січня воно відійде до рук приватних інвесторів.

Нагадаємо, у 2021 році на Україну чекає «велика приватизація».

Також раніше повідомлялося, що державний бюджет отримає 314 мільйонів гривень від продажу державного майна.

💬 Последние комментарии
Ку
Аргументов нет. Поэтому США - полное говно! Соси у Бидона!
дедовщина Батькивщины
Расстрелявший сослуживцев солдат - оказался матросом... из Одессы 😁 из за хронической нищеты и недоедания в Нац-гвардии Украины - солдаты и матросы вынуждены подрабатывать ночными сторожами на Южмаше...
Манижа
Вот за этого парня и нужно голосовать! Если он попадет в парламент, то и там быстро наведет порядок.
Мухомор Каддафи
Срочник? Вот и вся причина. Срочник расстрелял профессиональных военных. Он оказался сильней. Значит за ним правда. Это военный нового типа. Такие побеждают. Побеждают во все времена.
сезон охоты на зайцев Blackwater
сколько там за "импортных" зайцев дают зелёными ? огласите весь список пожалуйста ! если украинские нищие "охотники" узнают ценник - то сами перестреляют их ...в спину
Лавр Жирик
Сколько можно сюсюкать? Нужно просто жахнуть наконец-то.
«Грабь, пей, отдыхай!»
прокурор Лос-Анджелеса разрешил жителям грабить поезда! Скоро уже и в\на Украине... ТЕПЕРЬ ТОЧНО ЗА ПАНУЭМ!