Экономикаua.newsJul 27

Фонд держмайна вирішив продати «Центренерго»

nk_hauz/-mfzof0d4mehl70glye-.jpg

Фонд держмайна видав наказ про продаж держпакету 78,28% акцій компанії ПАТ «Центренерго».

Згідно з наказом, приватизації підлягає 289 205 117 акцій вартістю з75,9 млн грн. Саме такою часткою в компанії зараз володіє держава. Також затверджено план розміщення акцій шляхом продажу на аукціоні. Торги відбудуться З 2 серпня по 31 грудня 2021 року.

Нагадаємо, ПАТ «Центренерго» – державна енергетична компанія, яка займається виробництвом і постачанням електроенергії, на неї припадає 8% виробленої в Україні електроенергії. До складу компанії входять три теплові електростанції – Вуглегірська, Зміївська та Трипільська. Центренерго завершило 2020 рік з прибутком в 50 млн грн проти 2 млрд грн збитку за 2019 рік.

Нагадаємо, 12 січня Господарський суд Києва постановив завершити заблокований процес приватизації ПАТ «Центренерго», що розпочався три роки тому. Процедура приватизації передбачає продаж державного пакету акцій підприємства не менше ніж за 5,98 млрд грн.

У вересні 2020 компанія «Центренерго» змогла погасити всі борги перед державними шахтами. Підприємства зможуть безперешкодно здійснювати свою діяльність.

Раніше «Центренерго» підписало угоду з приватними компаніями на постачання українського вугілля за ціною 1480 грн/тонну (без ПДВ та транспортування). Це значно дешевше, ніж вугілля державних шахт (1950 грн/тонну) та вугілля ДТЕК Ріната Ахметова (1660 грн/тонну).

Також у ПАТ «Центренерго» спростували звинувачення, висунуті у розслідуванні програми «Схеми» про мільярдні заробітки за рахунок «Енергоатому» і торгівлю «повітрям».

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»