Франківцям виплачено державних допомог та компенсацій на суму понад 350 млн грн
Экономикаwww.bartka.com.ua23 декабря 2020

Франківцям виплачено державних допомог та компенсацій на суму понад 350 млн грн

За 2020 рік департамент соціальної політики виплатив державних допомог та компенсацій на загальну суму понад 350 млн грн. Їх отримали 17 075 мешканців.

Підприємцям І та ІІ групи, які обрали спрощену систему оподаткування, отримали допомогу на дітей віком до 10 років (згідно постанови КМУ). З травня до вересня цього року таку допомогу отримали 1194 особи на загальну суму понад 12 млн грн. А в грудні цього року її отримали ще 1107 осіб на суму майже 6 млн грн.

За словами директора департаменту соціальної політики Василя Семанюка, зміни торкнулися і пакунку малюка. З 1 липня 2021 року можна буде отримати або сам «пакунок малюка» або виплату одноразової грошової компенсації за нього.

Також допомогу 2332 жителям надали з міського бюджету на загальну суму майже 7 млн грн. Серед них – 215 лікарів, які хворіли на COVID-19, 89 членів сімей загиблих від коронавірусу та 889 працівників закладу охорони здоров’я, які були залучені до надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Також допомогу від міста отримали понад 6 тисяч осіб літнього віку та 8 батьків, діти яких мають онкологічні захворювання.

Вже з лютого 2021 року в департаменті та 18 селах міської територіальної громади буде підключено програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» – це клієнт-серверний web-додаток, розроблений з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців ОТГ.

«Соціальна громада» дозволить приймати необхідні для оформлення соцвиплат на місцях та передавати їх у департамент соцполітики. А отримати документи можна буде на місцях. Все для зручності мешканців», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
да
Благи́ми наме́рениями вы́мощена доро́га в ад чем отличается слово байдена о чесности выборов от слова трампа о воровстве выборов автор наверное демократ
Весёлый Роджер
«Новый шеф Пентагона Ллойд Остин объявил в меморандуме военачальникам и руководству министерства обороны о начале кампании по борьбе с изнасилованиями в американских вооруженных силах.» Шмуля, пыдарный ты пердун, ну дафай, дафай, про пиндосов и их законы с перемогами заливай! Тильки про чёрные дупы мореманов не забывай!
гость
полемизировать с либерально-демократическим философом - всё равно что доказывать тому, что белое это белое, а чёрное - чёрное. У того всегда есть ответ - "сегодня белое, а завтра чёрное - кто знает?".
Елена
Очень плохо.
Елена
Потому что Америка самая великая держава,кому как не ей спасать мир,все технологии от неё,весь шоу бизнес, всё от неё,а от кого-то сибирская язва,ха.сибирская язва это козлоослик,вот кто он.
999
Альянс Зеленского с Санду против России напоминают известный мультфильм. "Ребята,давайте жить дружно!" (Кот Леопольд). Но мыши сговорились мелко пакостить против него. И все зрители смеялись.
Габон не украина
Не оскорбляйте ГабоН украиной