Экономикаwww.epravda.com.ua30 мая

Газ на 10,8%, нафта і конденсат на 4,7%: Укрнафта за 4 місяці знизила видобуток

nk_hauz/-masqykt-yotk9kypfnt.jpg

ПАТ "Укрнафта" у порівнянні з 2020 в січні-квітні 2021 року знизила видобуток нафти і конденсату на 4,7 % (на 23,8 тис. тонн) і газу - на 10,8% (на 43 млн куб. м). 

Про це йдеться в прес-релізі компанії. 

Зокрема, середньодобовий видобуток нафти і конденсату в квітні-2021 склав 4,13 тис. тонн проти 4,23 тис. тонн у квітні-2020 (-2,4%), газу - 2,99 млн куб. м проти 3,33 млн куб. м в квітні минулого року (-10,2%). 

У компанії відзначили, що основна увага приділяється операційної ефективності при роботі на наявному фонді свердловин: переходу на нові продуктивні горизонти, оптимізації капітальних і поточних ремонтів перспективних свердловин, заміні критично зношеного обладнання. 

"Укрнафта" в 2020 році знизила видобуток нафти і конденсату на 1% (на 15 тис. тонн) у порівнянні з 2019 роком - до 1,501 млн тонн, газу - на 3% (на 35 млн куб. м) - до 1,127 млрд куб. м, але збільшила виробництво скрапленого газу -на 4,5% (на 5 тис. тонн), до 117 тис. тонн. 

 "Укрнафта" є найбільшою нафтовидобувною компанією країни. НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з Коломойським, - близько 42% акцій.

💬 Последние комментарии
Был "Мотор Сич" теперь - "РОТОМ ЧМОК"!!!
Был "МОТОР СИЧ" теперь - "РОТОМ ЧМОК" !!!
999
Run,Zelia,run!
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
Юрий
И кто же тебе убогому подаст?
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
---
Каменяр угомонись все и так знают что ты дешевка...
Омелян Косопизд, Митець
И правильно делает! Молодейц зелебоб. Все "правильные" задроты так поступают . Кому бабы не дают ( или кого нормально в мире не признаЮт..) - дрочат на картинки из журналов. Ну, или на портрЭты. Так-же, как ты и тебе подобные, подрачтиваете свои "вялые шнурки" - кто на Руслану ПЫсанку, кто на Байдена, кто на Террана Пу. " #патамуштазадроты". Понял, Камэняр...масон *уев из села тернопильского. Иди подмойся, тарас.