Гетманцев розповів, чи варто очікувати долар по 32-33 гривні до кінця року
Экономикаwww.unian.ua13 октября 2020

Гетманцев розповів, чи варто очікувати долар по 32-33 гривні до кінця року

Наразі немає жодних підстав говорити про майбутні коливання курсу, зауважив Данило Гетманцев. Наразі немає ніякого макроекономічного показника, який би свідчив про тиск на гривню, тож немає підстав очікувати долар по 32-33 гривні вже під Новий рік.

Про це сказав народний депутат від "Слуги народу", голова комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв'ю ТСН.ua.

"По-перше, пік виплат ми пройшли. По-друге, у нас немає жодного макроекономічного показника, який би свідчив про тиск на гривню", - зазначив Гетманцев.

За його словами, наразі також немає жодних підстав говорити про майбутні коливання курсу.

"Друкувати ми точно не будемо. У цьому нас запевнив голова НБУ. Жодної підстави говорити, що курс буде стрибати, немає. У чому тут є нюанс? НБУ не таргетує курс, не таргетує інфляцію. За його підрахунками, інфляція у нас 4,5% до кінця року. Це не катастрофа. І це абсолютно не буде мати якогось катастрофічного впливу на курс. І НБУ, давайте віддамо йому належне, дуже швидко реагує на волатильність на валютному ринку. Відбуваються стрибки, вони ж можуть бути з будь-яких причин... І НБУ компенсує їх валютними інтервенціями. Тому вони з цим дуже професійно впораються", - зазначив голова фінансового комітету.

Відповідаючи на запитання про те, чи буде долар по 32-33 гривні під Новий рік Гетманцев відповів: "Я не буду називати конкретні цифри, але не бачу жодної підстави для цього".

1 комментарий

Написать комментарий
  • ЗНАЧИТ БУДЕТ 45
    13 октября 2020
    ЗНАЧИТ БУДЕТ 45. Если майданить начнут, то и все 80 гришек за доляр.
    Ответить