Глава Мінфіну розповів, чому життєво важливо домовитися з МВФ
Экономикаua.news16 января 2021

Глава Мінфіну розповів, чому життєво важливо домовитися з МВФ

У2021 році Україну чекають рекордні виплати за боргами, які держава не зможе зробити без співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в ефірі радіо НВ, вказавши, що на погашення держборгу в 2021 році в цілому потрібно 468 млрд грн, а на виплату відсотків за боргами ще 159 млрд грн. «Найбільші виплати будуть у вересні – 65 млрд грн. Коштів достатньо на Єдиному казначейському рахунку, але щоб розплатитися з боргами, нам потрібна співпраця з МВФ, інших сценаріїв ми не розглядаємо. Але  готові до будь-якої ситуації», – заявив міністр. При цьому самому МВФ та іншим міжнародним фінансовим організаціям потрібно буде виплатити близько 45 млрд грн – тобто всього 7% від усіх виплат в 2021 році.

Раніше у Мінфіні вказували, що на погашення та обслуговування внутрішнього і зовнішнього державного боргу у 2021 році потрібно $16 млрд – майже вдвічі більше, ніж у 2022 та 2023 роках.

Нагадаємо, у жовтні Рахункова палата зафіксувала рекордне зростання держборгу України.

До цього у липні сума державного і гарантованого державою боргу України зросла у гривні на 85,88 мільярдів гривень і в доларах на $0,04 мільярдів, таким чином, за станом на 1 серпня борг становив $85,05 мільярдів або 2 355,07 мільярдів гривень. А за червень державний і гарантований державою борг України збільшився на $2,89 мільярдів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?