Глава НБУ запевнив віце-президента СБ у продовженні посилення банківського нагляду і регулювання
Экономикаua.interfax.com.ua22 июля 2020

Глава НБУ запевнив віце-президента СБ у продовженні посилення банківського нагляду і регулювання

Голова Національного банку України Кирило Шевченко має намір продовжити посилення банківського нагляду і регулювання, запевнив він віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анну Б’єрде.

"Сьогодні мені було приємно поспілкуватися з новим главою НБУ Кирилом Шевченком. Також приємно було почути, що він хоче зберегти незалежність НБУ і раціональну з технічної точки зору політику, зокрема, продовжити посилювати банківський нагляд і регулювання", - йдеться в офіційній заяві Б’єрде у вівторок.

Віце-президент СБ також зазначила, що донині політика українського центробанку відповідала інтересам України і важливо продовжити цей курс.

"Це буде критично важливим для України в успішному подоланні економічних наслідків, до яких привела глобальна пандемія, а також у створенні підстав для подальшого відновлення", - зазначила вона.

"Ми з оптимізмом налаштовані на тісну співпрацю з новим главою НБУ", - додала Б’єрде.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же ничего не говорю.
Игбун Хохлов
А он у меня стоит постоянно. А здесь? Во-первых, чтобы не выключать, чтобы потом включать, во-вторых, вот я могу зайти на Яндекс, а ты нет)))) Зачем лишать себя удобств? В-третьих, я здесь не сижу постоянно, в отличие от некоторых. Постоянно переключаюсь на те сайты, где он мне нужен. Я что дебил, выключателем каждые 20-30 секунд клацать?
Елена
Без твоих советов обойдусь, наверное ты уже подцепил букет болезней, знаешь о чём говоришь.ха.
учите польский братья
несправедливо задержанные - это активисты
Елена
Сразу видно что Маладая Ленка сосалка - на самом деле - пидор в грязных солдатских кальсонах , на окружной таких уважают
Елена
Пользуйся лучше гандонами когда рачком водил ублажаешь маладая сосалка
Елена
Ленка маладая сосалка , хватит пылить в эфире , пора на окружную у румын и поляков дальнобойный член сосать