Голова «Укрзалізниці» поскаржився на розмір зарплати
Экономикаua.news18 января 2021

Голова «Укрзалізниці» поскаржився на розмір зарплати

Голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак повідомив, що отримує 625 тис. грн на місяць. Чиновник скаржиться, що стільки він отримував 25 років тому в приватному секторі.

Про це Жмак розповів в ефірі телеканалу «Україна 24». «Моя зарплата становить 625 тис. гривень. І це будь-хто зможе побачити в декларації. Тому ховати її сенсу жодного немає. Але я хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я був у «Київстар», ТНК-BP тощо», – сказав Жмак, вказавши, що вважає таку зарплату нижчою за ринковий рівень для відповідальності, яку має керівник «Укрзалізниці». При цьому він пояснив, що на більші гроші його не брали. «Вона [зарплата] значно менша від того рівня, який був у попереднього керівника [«Укрзалізниці»], бо, коли обговорювали контракт зі мною, мені сказали, що висока заробітна плата попереднього керівника викликала дуже великий суспільний резонанс. Тому я повинен це зрозуміти і погодитися на зарплату набагато меншу», – пояснив чиновник.

Раніше Конституційний суд України скасував обмеження заробітних плат держслужбовців до 47,2 тис гривень, яке запровадили на період карантину.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила в цілому проект закону №3279-д про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік. Документ обмежив зарплати чиновників незалежно від рангу 10 мінімальними зарплатами до кінця карантину – 47 230 гривень.

18 квітня президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 553-ІХ.

Однак у липні Зеленський ініціював скасування обмежень на максимальні зарплати чиновників під час карантину.

Згідно опитувань, більшість українців вважають зарплати топ-чиновників несправедливими.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    19 января 2021
    Ему мало! Не нажрался, а мы живем от зарплаты до зарплаты. Сука, он тварь!
    Ответить