Экономикаagravery.com20 сент.

Гризуни ставлять під загрозу врожай озимого ріпаку

Велика кількість гризунів ставлять під загрозу врожай озимого ріпаку. Про це кореспонденту Аgravery.com повідомив заступник директора з наукової роботи Інституту захисту рослин Сергій Ретьман. «Наразі на полях спостерігається велика активність гризунів. Вони харчуються падалицею та сходами озимого ріпаку, який вже набрав вдосталь цукрів та вегетативної маси», — сказав він. За його словами, активність шкідників відмічається повсюдно, а особливо у Миколаївській, Кіровоградській, Чернігівській, Тернопільській, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій областях. «Особливо велика щільність популяції спостерігається біля польових доріг де ущільнений ґрунт, звідки вони мігрують на поля», — повідомив Ретьман. Нагадаємо, минулого року Західну Україну накрила мишача навала, проблема особливо гостро стояла на тих полях, де застосовувався мінімальний обробіток ґрунту. Так, за словами Олександра Мигловця, керівника відділу розвитку продуктів та сервісів засобів захисту рослин ГК «UKRAVIT», мишовидні гризуни інтенсивно заселяли поля майже усієї Західної України — Волинській, Рівненській, Тернопільській та частині Львівської областей, тоді як на Сході такого збільшення чисельності гризунів не відбулось.

💬 Последние комментарии
е
не гавкай тут..марш в песочницу и под мост морячков обслуживать..ишь раскудахталась прошмандовка американская...
Елена
Ну вот результат войны Зеленского с олигархами,им это не нравится, разве не понятно.
Елена
Абсолютное большинство боевиков в Чечне сами чеченцы,тпк что не надо тут свистеть,я не против что Россия навела там конституционный порядок,просто ставлю параллели.сам холуй
Луна -2
А что ЧЕЧНЯ?тАМ ТАК СЕЙЧАС ОТСТРОИЛИ ЕЕ ЧТО НЕ УЗНАЕШЬ -и ДУМАЮ ,Чеченцы стали понимать что лучше жить с Россией, чем на своих хлебах -И одной нефтью сыт не будешь .
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля мудил? А коди ты чуял, шо я такое про Горбача говорил, коди тоби на АЗС дальнобой по самые гланды засадил? Отвечай - у дупу эбаный ДЭБИЛ!
е
Елена, это та самая Америка на которую ты тут ВСЕХ призываешь равняться?
Луна -2
Батька может рассердиться, и послать десант на Украину -тогда посмотрим , как будет действовать, жидко обделавшись, УКРАИНА