Экономикаfbc.ua11 нояб.

Громади зможуть змінювати цільове призначення земель

nk_hauz/-mlo-0645ru2bqcmwn5i.jpg

В Україні потрібно передати право змінювати цільове призначення земель органам місцевого самоврядування. Тоді агросектор наповниться новими робочими місцями та новими господарствами фермерів.

Таку ідею 10 листопада висунув заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький під час конференції про земельну реформу.

Тези заступника міністра зводяться до наступного. Земля потрібна не тільки для вирощування хліба. Десь потрібно побудувати тваринницький комплекс, десь – підприємство з переробки продукції. І всюди постане питання про зміну цільового призначення землі.

З такими конкретними питаннями одній державі не впоратися, на місцях краще видно, що робити з землею.

Тому, на думку заступника міністра, багато повноважень по землі слід передати місцевим громадам. На доказ своєї позиції Висоцький навів приклад: в Івано-Франківській області люди роками їздили заробляти за кордон. Але після передачі землі громаді там заснували сушку плодів.

І тепер люди працюють на своїй землі.

Нагадаємо, в Держгеокадастрі прогнозують попит на землю.

💬 Последние комментарии
Каменяр
А що, назвати ХУЙЛО хуйлом, не вистачає сміливості?
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?