Экономикаagroter.com.ua5 янв.

Як будуть змінюватися ціни на початку 2021 року

nk_hauz/-mqectnirseg4oec1jsi.jpg

Упродовж І кварталу 2021 року на рівень споживчої інфляції впливатимуть декілька чинників. Зокрема, переорієнтація населення на товари першої необхідності та утримання від зайвих витрат.

По це йдеться в огляді Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування Мінекономіки.

Як зазначається в огляді, стимулюватимуть зростання цін чинники монетарного та адміністративного характеру (підвищення тарифів, зокрема на електроенергію, природний газ). Також на ціни буде тиснути висока собівартість виробництва під впливом сезонності на продовольчому ринку.

З іншого боку, посилення такого чинника як утримання від значних витрат на фоні пандемії COVID-19 (особливо на фоні запровадження локдауну в січні та продовження карантину до кінця лютого), навпаки, частково компенсуватиме дію інфляційних чинників, зазначили в Мінекономіки.

“Передбачувана і стримана динаміка обмінного курсу гривні загалом не спотворюватиме ціноутворення на споживчому ринку”, – йдеться в огляді.

💬 Последние комментарии
ALWAS
Шановний, он Президент страны, избранник народа. Лучше не было. Что тогда о других говорить, о нас с Вами.....
ALWAS
А сколько не выявлено ? Ведь многие и к врачам обращаться боятся. Знают, что цель не лечить, а урвать. И уж если болезнь в лёгкой форме или бессимптомна..... А если нужно- выявят и мульён. Чтобы налякать народ.
Иеээх
А поговорка гласит: ворон ворону глаз не выклюет. Так что подождем.
Гость
Он считает!!!!! Он знает арифметику!!!!!! Это божественно!!!!!!!!!!!!!
Игбун Хохлов
На холопотамии осталось только 2 сорта сала: корейское "чу-жэ" и французское "вжэнэма". Есть еще Пеця Поросенко, но это собачатина пятой категории.
Елена
И у нас состоится турнир и шахматный и рыцарский и по поеданию большого количества сала на время, всему свое время.
Елена
Всё что не касается Роджера и моих дискуссий с ним, является стебом, понятно?сто раз писала.