Як COVID-19 вплине на експорт горіхів та ягід
Экономикаwww.proagro.com.ua31 марта 2020

Як COVID-19 вплине на експорт горіхів та ягід

Горіхи, заморожені лісові та культурні ягоди є основними експортними категоріями плодоовочевої продукції, на яких Україна заробляє гроші. Як заявив економіст інвестиційного департаменту ООН (ФАО) Андрій Ярмак, у наступному сезоні постраждають горіхи, тому що попит на них вже зараз починає просідати оскільки це дорогий продукт. Також з України багато експортується чимало лохини і яблука в свіжому вигляді. З цих товарів найбільший попит буде на яблуко, але все залежатиме, яким в Україні буде врожай. Є всі перспективи зібрати гарний врожай, а чи збережуться ціни на яблуко, невідомо.

За словами експерта, експорт свіжої ягоди в цьому році під питанням, зокрема це стосується лохини, єдиної ягоди яка з України експортується у свіжому вигляді. Труднощі будуть пов’язані з складною логістикою і зменшенням попиту. В короткостроковій і довгостроковій перспективі виграє системний, ефективний, якісний бізнес, який базується на моральних засадах та стратегічному розумінні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!