Які банки належать до критичної інфраструктури України: НБУ назвав критерії
Экономикаua.news14 декабря 2020

Які банки належать до критичної інфраструктури України: НБУ назвав критерії

Національний банк України опублікував критерії та порядок включення банків до об’єктів критичної інфраструктури країни. До таких відносять банківські установи, функціонування яких забезпечує стабільність банківської системи, має суттєве значення для економіки та безпеки держави, функціонування суспільства, та які мають значний суспільний інтерес.

Банки, які належать до критичної інфраструктури України:

  • Національний банк;
  • Банки, які відповідають хоча б одному з таких критеріїв: – банк, який включено до списку системно важливих; – банк, який включено до переліку банків України, уповноважених для роботи (здійснення операцій) в особливий період; – банк, у якому держава прямо чи опосередковано володіє часткою більше 75% статутного капіталу банку.

Відповідна постанова НБУ від 30 листопада 2020 року №151 “Про затвердження Положення про визначення об’єктів критичної інфраструктури в банківській системі України” набирає чинності з 11 грудня 2020 року.

Нагадаємо, станом на 30 листопада 2020 року в Україні діяли 74 банки та 2071 учасник ринків небанківських фінансових послуг. Із останніх неактивними є 25% або майже 500 компаній.

Як повідомлялось, найбільші 25 українських банків уже виконують вимоги Національного банку України (НБУ) щодо розміщення повної інформації про свої продукти та послуги на сайтах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Луночка, злопыхательствовать нехорошо,у всех вакцин,уколов,таблеток и пилюль бывает побочные эффекты или какие-либо нехорошие последствия для каких-нибудь людей,так всегда было ,есть и будет, будем смотреть потом,позже,как оно будет.главное чтобы люди не заражались, даже козлоослик.ха.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звуть лікар МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
е
Где ответ, трепло?
Елена
Закусывай.
еЛЕНА БЕЛЕНЫ ПЕРЕЕЛА
ЗЕЛЕНА еЛЕНА БЕЛЕНЫ ПЕРЕЕЛА ЗЕЛО.
да
посмотрю в интернете на русском, будет еще пожоще
Луна-2
Ленок опять отписка ..Ну пож-ьта конкретно, как у американцев, таких супер -пупер - и такая смертность от ковид .И ТАКАЯ ВАКЦИНА КОТОРАЯ НЕ ЛЕЧИТ, А КАЛЕЧИТ..