Які продукти українці почали купувати частіше
Экономикаagronews.ua01 марта 2020

Які продукти українці почали купувати частіше

Українці у супермаркетах та ресторанах все частіше запитують руколу, спаржу, безлактозні продукти, рослинне м’ясо. Культура споживання змінюється. Це світова тенденція, розповідає агроексперт Ольга Трофімцева.

“Громадяни подорожують світом. Куштують те, чого раніше не знали. Намагаються знайти такі ж продукти в нас. Ще 4-5 років тому в Україні взагалі не вирощували спаржі. Зараз кілька фермерів промислово вирощують цю культуру. Також активно розвивається виробництво нішевих культур і продуктів із них: здорові олії – лляна, з амаранту. Популярним стає гарбузове насіння і продукти з нього”, – пояснила Трофімцева.

Додає, що технології у сільському господарстві теж не стоять на місці. Це позначається на розвитку комерційних проєктів як-от вертикальні ферми для вирощування зелені, овочів.

“У світі деякі супермаркети облаштовують вертикальні ферми практично в торгових залах. Продають споживачам свіжу зелень”, – каже вона.

Наголошує, що рослинне м’ясо поки що залишається нішею.

“Воно недешеве. І тільки з першого погляду має позитивний вплив на екологію. Щоб виробити таке м’ясо, потрібна соя. Для сої теж вирубують ліси. Крім того, у країнах Азії та Африки середній клас тільки починає пізнавати смак справжнього м’яса. Вони однозначно не захочуть переходити на рослинне. Нам є куди продавати українську яловичину та свинину”, – говорить Трофімцева.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ЗахМаз
Шо та подозрительно..
Елена
То Весёлый Роджер после операции по смене пола,теперь к нему в Мальту приплывет не только весь американский 6-ой флот,а весь ВМС США и союзников попарить шишки,ха.
ера
ведь многие потеряли "Опору"...кормильца..и до сих пор...ощущают...потерю...а внукам их надо помочь...потому что на месячные гробовые...ЧТО ЗА ЭТИ ДЕНЬГИ МОЖНО КУПИТЬ?...
е
Спроси свою Елену, это ж она тут всем рассказывала что никто кроме нее ничего не понимает..
е
А на счёт тяжести с финансами... У кого-то супчик жидкий, а у кого-то бриллианты мелкие...
ера
е...и...прекратите...кривляться...черте-что писать...ПО ДЕЛУ...КАК ПОМОЧЬ МАТРОСКИНУ ...чтоб он в свою очередь помог нуждающимся чернобыльцам...ПРЕДЛАГАЙТЕ...
е
Нет.. Вот у Елены своей спроси где деньги ведь Америка ВСЕМ помогает по ее утверждениям))) вот пусть и отвечает куда делись деньги из бюджета и помощь обожаемой ею Америки.. И кто за это сел..тут в Украине, а то ее только российские чинуши интерисуют...