Які продукти українці почали купувати частіше
Экономикаagronews.ua01 марта 2020

Які продукти українці почали купувати частіше

Українці у супермаркетах та ресторанах все частіше запитують руколу, спаржу, безлактозні продукти, рослинне м’ясо. Культура споживання змінюється. Це світова тенденція, розповідає агроексперт Ольга Трофімцева.

“Громадяни подорожують світом. Куштують те, чого раніше не знали. Намагаються знайти такі ж продукти в нас. Ще 4-5 років тому в Україні взагалі не вирощували спаржі. Зараз кілька фермерів промислово вирощують цю культуру. Також активно розвивається виробництво нішевих культур і продуктів із них: здорові олії – лляна, з амаранту. Популярним стає гарбузове насіння і продукти з нього”, – пояснила Трофімцева.

Додає, що технології у сільському господарстві теж не стоять на місці. Це позначається на розвитку комерційних проєктів як-от вертикальні ферми для вирощування зелені, овочів.

“У світі деякі супермаркети облаштовують вертикальні ферми практично в торгових залах. Продають споживачам свіжу зелень”, – каже вона.

Наголошує, що рослинне м’ясо поки що залишається нішею.

“Воно недешеве. І тільки з першого погляду має позитивний вплив на екологію. Щоб виробити таке м’ясо, потрібна соя. Для сої теж вирубують ліси. Крім того, у країнах Азії та Африки середній клас тільки починає пізнавати смак справжнього м’яса. Вони однозначно не захочуть переходити на рослинне. Нам є куди продавати українську яловичину та свинину”, – говорить Трофімцева.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ты мразь только убивать готов,а знаешь почему?Потому что трус,трус и ничтожество,это Роджер ты .
Продам усе
в понедельник правительство Украины проголосует как всегда против национальных интересов !!!
Луна-2
Ленок -старуха слишком много хотела, и потому осталась у разбитого корыт .Другое дело Роджер что он сейчас хочет А хочет он ни много, ни мало, всего -навсего, чтобы ты писала правду..
гость
ПРОСТИТУТКА Елена ругается ? ...хА-
Елена
Ой зацепила ранимую , трепетную душу ничтожества,у которой низкая самооценка компенсируется оскорблениями и унижениями других,по жизни трусливое и деспотичное для слабых близких ничтожество ты Роджер,жадное и завистливое,где слово зависть у тебя на первом месте,ха.ты ничтожество ,ноль как личность и мразь как человек,ха.Слава Богу что в Украине тебя нет и никогда не будет,ты никому такой красивый не нужен,ха.Слава Украине!
Cov
если это не фейк, то это усугубляет ситуацию...
Елена
Прогресс у тебя мразь только в деградации ,ха,а что это ты барин-мразь с нищебродами общаешься?ха.Смотри мразь,а то околпачат тебя и оберут-ощипают и останешься ты как та старуха у разбитого корыта,ха.