Экономикаagrotimes.uaAug 17

Який потенціал вітчизняної галузі птахівництва у виробництві біогазу

nk_hauz/sQ1UmF7nR.jpeg

Загальний потенціал галузі птахівництва в Україні щодо виробництва біогазу за різними оцінками становить 650-1200 млн м3, пише журнал «Наше птахівництво».

Теоретично з 1 тонни сухої органічної речовини пташиного посліду можна отримати до 660 м3 біогазу, або 0,428 тонн умовного палива.

Однак слід розрізняти теоретично можливий вихід і той, що може бути реально отриманий за використання певного обладнання та технологій. Сьогодні завдяки вдосконаленню технологій, застосуванню ензимів, фізико-механічних (наприклад, ультразвукових та рідинних кавітаторів) та інших методів утилізації сировини може бути досягнутий вихід біогазу 70% і навіть вище.

Враховуючи, що вміст сухої речовини в пташиному посліді натуральної вологості становить у середньому близько 30%, а органічної речовини й того менше, зараз з 1 тонни безпідстилкового посліду натуральної вологості отримують 47-94 м3 біогазу.

💬 Последние комментарии
Елена
А потом что решили купить у своих, англоязычных,а французы пусть едят лягушек, Роджер там им в Париже поможет,запивая кофеём,хе.
кипчак
Пока Данилов только напрягается, когда слышит русскую речь. Похоже, что со временем в штаны наложит. До чего же уродливо выглядят со всех точек зрения эти новоявленные псевдукраинцы.
е
Елена, Америка четко дала понять с кем она))) жри!!!
е
Елена, так что ты тут писала про производство товаров с высокой добавленной стоимостью напомнить? и еще сказки про развитие промышленности рассказывала, про то как дяди с америки тут все новое построят, про то как свое производство сохранять не нужно, что все можно купить....и как помогли тебе твои дяди которым жопу столько вылизываешь???
е
дура ты, сразу видно... если твоя Америка хочет торговать с Китаем будет за юани все у него покупать...
Неянки
Ну вот и дождались.
е
не исключено... ))