Єгипeт закупив на тендері 120 тис. тонн української пшениці
Экономикаagrotimes.ua03 июня 2020

Єгипeт закупив на тендері 120 тис. тонн української пшениці

Державна компанія Єгипту GASC закупила 120 тис. тонн української пшениці в рамках тендеру з поставкою в період 10-25 липня.

Про це повідомляє Reuters.

Тендер був третім під час збору врожаю в Єгипті в цьому році, на відміну від загальноприйнятої практики країни не купувати імпортне зерно під час сезону внутрішніх закупівель.

Президент Абдель Фаттах ас-Сісі закликав владу зміцнити стратегічні резерви країни перед обличчям пандемії коронавірусу. Пізніше міністерство постачання повідомило, що планує закупити 800 тис. тонн імпортної пшениці, з яких наразі закуплено 480 тис. тонн.

«Українська пшениця була запропонована за найнижчою ціною – $210/тонна на базисі FOB, але, за словами трейдерів, поставка може бути утруднена через невизначеність щодо наслідків недавньої сухої погоди в Чорноморському регіоні», – йдеться в повідомленні.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И не будь хамом в самом себе и для самого себя...
Гость
И только так. И за "глубокую травму в связи с убийством Касема Сулеймани, приняла это решение, чтобы показать, что она применила хоть какие-то санкции против Америки…". ... а ведь "США совершили покушение в Багдаде, официально взяв на себя ответственность за убийство"... и "Иран ведь выдал ордер на арест Трампа, разве этого мало?".. И такое бывает.
Весёлый Роджер
Администратор ТакЪ держать!!! Дэбиллов и идиотов БЕЗЖАЛОСТНО удалять!!! "... мышку крепче сожми в кулак, неугомонный не дремлет враг!..." ( у него бессонница :-)))
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
Шановний Мыколаичь, яки гарны у тоби слова! Прямо плакать хочется! А наш пропахандон Шмуля_Елен с труселями провисшими до колен, не выдержал тай вид перенапряга весь всрался тай даже без пэрэляка як поханая собака! Ось цэ дило – но треба добавить! Сало уронили – хероям убийцам мало! Даёшь нэбэсну сотню кожний день!
Гость
Нэнси Пелоси не будь глупой в самой себе...
Гость
Нэнси Пелоси помолчи в мужских делах...