ЄС і Великобританія проведуть нові переговори щодо Brexit
Экономикаaspekty.net09 октября 2020

ЄС і Великобританія проведуть нові переговори щодо Brexit

Великобританія і ЄС наступного тижня проведуть новий раунд переговорів про умови торгівлі після Brexit в 2021 році. Про це повідомило інформагентство Reuters.

Відповідна домовленість досягнута в ході телефонної розмови британського прем’єра Бориса Джонсона і президента Єврокомісії Урсули фон дер Ляйн.

Вони зазначили, що за останні тижні був досягнутий прогрес, але залишилися суттєві прогалини — особливо, але не тільки в сферах рибальства, рівних умов гри і управління.

Фон дер Ляйн і Джонсон доручили своїм учасникам переговорів щодо Brexit Мішелю Барньє і Девіду Фросту інтенсивно працювати, щоб спробувати заповнити ці прогалини.

Як повідомлялось, Єврокомісія направила в Лондон офіційне повідомлення про порушення урядом Великобританії угоди про вихід з ЄС.

Уряду Великобританії дається один місяць, щоб відреагувати на лист Єврокомісії. Якщо не будуть усунуті протиріччя, ЄК перейде до наступного етапу процедури — подання позову до суду.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
возможно по габаритам пока не подходит.. как там любит говорит Елена, если им нужно будет, то все выпустят))
Юв
Прижали Вову, прижали сильно..
кипчак
Украинские "патриоты" не перестанут поражать мир как бессмысленностью своей жизни, так и смерти.
Елена
А я и не спорю что могла повредиться психика,все мы люди и исключить ничего нельзя,человек живое существо и он слаб и уязвим, только Весёлый Роджер это Зло,Зло оно вечное,к сожалению,но я ему желаю здоровья и долгих лет жизни,я это искренне говорю.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! Роджер цитатник не выключет, дурень.ха.
тт
Прощай, любимая страна...((
777
Томос Порошенко добывал для себя любимого ради пиара в предвыборной кампании. А Филарета (в миру - внедренного в клир агента КГБ Денисенко) Порошенко обвел вокруг пальца,лишив его патриархата. По какому праву Зеленский мешается в церковные (читай - в Божьи) дела? Вроде бы,в отличие от Порошенко,он даже не крещеный. К тому же сказано и написано в Библии: "Кесарю - кесарево,а Божье - Богу".
777
Авжеж,не важливо,як проголосують. Головне - як підрахують.