Экономикаsud.uaFeb 7

ЄСПЛ роз’яснив, коли законом про держбюджет змінюють соціальні гарантії

nk_hauz/-m-qcc2rkoecojojoyer.jpg

Через зміни у підпорядкуванні установ освіти співробітники державних шкіл Італії, які до 2000 року належали до органів місцевого самоврядування, були переведені до Міністерства освіти, університетів та досліджень. Про це повідомляє інформаційний ресурс «ECHR. Ukrainian Aspect».

Пізніше, коли постало питання розрахунку стажу, працівники шкіл почали ініціювати судові провадження, оскільки вони не отримали повного визнання їх стажу роботи в органах місцевого самоврядування.

В ході судових процесів був прийнятий новий закон про бюджет на 2006 рік, який унормував це питання таким чином, що позови працівників шкіл були відхилені.

Тоді 20 громадян звернулися до Європейського суду з прав людини.

Посилаючись, зокрема, на статтю 6§1 (право на справедливий судовий розгляд) та статтю 1 Протоколу №1 (захист власності) вони скаржилися на ретроспективне застосування нового закону про бюджет до незавершеного провадження стверджуючи, що це складало законодавче втручання.

За винятком двох з двадцяти заявників, Європейський суд з прав людини констатував порушення конвенційних гарантій, присудивши компенсацію завданої матеріальної та моральної шкоди.

З прес-релізом рішення ЄСПЛ у справі «Чічеро та інші проти Італії» (№ 29483/11, 33534/11, 69172/11, 13376/12, і 14186/12) можна ознайомитися за посиланням.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?
Авторские статьи