Євробанк виділив кредит на розвиток українського мікро-, малого та середнього бізнесу
Экономикаua.news18 июня 2021

Євробанк виділив кредит на розвиток українського мікро-, малого та середнього бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку виділяє «Укргазбанку» кредит на суму 25 млн євро. Кошти спрямують на підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу.

Як повідомляє пресслужба «Укргазбанку», гроші будуть виділятися компаніям для модернізації технологічних процесів та обладнання, а також упровадження належних підходів у сфері охорони праці та здоров’я. При цьому не менше за 70% кредиту буде спрямовано на фінансування інвестицій у «зелені» технології.

А позичальники, які успішно реалізують відповідні інвестпроєкти, зможуть отримати гранти у вигляді кешбеку розміром до 15% від суми кредиту.

Як відомо, Кабмін схвалив розпорядження про залучення коштів від ЄБРР у розмірі 63 млн євро на реалізацію проєктів «Логістична мережа» та «Сільське відділення» Укрпошти.

Міністерство фінансів до кінця року планує залучити 513 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на розвиток інфраструктури.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
УКР
А єто баба на фото или трансгендер?
все было ничего нового
красные бригады википедия
е
Елена, так что с нацизмом на Украине? Кто ответил за организацию и проведение нацистского марша в Киеве?? Ссыкло, где ответ???
трамп
ору ))) просто ору с информации для амеб ))) автору даже СТЫДНО подписаться под этим юмористическом эссе
трамп
Всегда так было испокон веков короли и холопы.... и будет также дальше ВЕЗДЕ В МИРЕ а не только в США ((( чем Россия лучше??? все олигархам принадлежит и их детям заводы компании и пароходы а простому "смерду" зп 20 тысяч рублей а после 30 лет пахоты пенсия 10 тысяч рублей (((
Мойша
Черти мовные ,всё равно останутся чертями мовными,дай им хоть латиницу,хоть кириллицу.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется..