Экономикаua.interfax.com.ua30 июл.

Єврокомісія продовжить діалог про надання Україні другого траншу макрофіндопомоги у вересні - Мінфін

nk_hauz/-mfnk74clqnakmms1eku.png

Україна та Єврокомісія продовжать конструктивний діалог про отримання Україною другого траншу макрофінансової допомоги ЄС на EUR600 млн у вересні 2021 року, такої домовленості досягли міністр фінансів України Сергій Марченко та виконавчий віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс у телефонній розмові в четвер, повідомив Мінфін на своєму сайті.

"З боку ЄС ми хотіли б зауважити, що Україна крок за кроком робить значний прогрес у реформуванні різних сфер. Для нас важливо бути в постійному діалозі з вами. Ми готові повернутися до питання отримання другого траншу макрофінансової допомоги ЄС у вересні цього року", - цитує українське міністерство слова Домбровскіса.

Марченко повідомив віце-президенту Єврокомісії про нещодавню конструктивну розмову українського президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою, за підсумками якої було досягнуто домовленості про візит місії МВФ до Києва у вересні.

"Ми сподіваємося на продовження програми співпраці з МВФ уже найближчим часом", - сказав Марченко.

Міністр фінансів також запросив Домбровскіса на особисту зустріч в Україні 23-24 серпня.

Як повідомлялося, перший транш макрофінансової допомоги ЄС EUR600 млн Україна отримала в грудні минулого року після домовленості Києва з МВФ про візит місії. З огляду на надзвичайний характер цієї підтримки першу виплату було здійснено без виконання будь-яких конкретних умов з боку України. Видача другого залежить від виконання восьми конкретних заходів, викладених у меморандумі. До них належать заходи у сфері управління державними фінансами, боротьби з корупцією, поліпшення ділового середовища й управління державними підприємствами. Зокрема, як сказав агентству "Інтерфакс-Україна" віце-президент Єврокомісії Марош Шефчович у середині липня цього року, необхідно виконати кроки щодо зміцнення верховенства закону та реформування судової системи.

💬 Последние комментарии
е
так это ж ТЫ тут всех призываешь воевать во славу америки, а как появилась реальная возможность этого - так сразу в кусты! ...и кстати до сих пор жду ответа на вопрос ГДЕ была ты когда Роджера отправили в Афган? про то что ты жрала от пуза и холодильник был набит дефицитом все уже знают...
е
вот и не взбухай тогда, что в твой адрес прилетает малая часть тех же ругательств, что позволяешь себе ты....
е
начинай с себя! ПОВТОРЯЮ для тебя тупой: как ты к людям так и они к тебе, дошло недоумок??
Елена
Ты не я,я не ты, поэтому по себе людей не суди.
Елена
Та пиши шо хочешь и ТП и ДБ ,попка ты дурак,обезьянничаешь повторяя чужие слова.
Елена
Той кто не украинец и не жил на Украине учит меня как правильно українською писати,знаю я козлоослик,знаю ,по русскому написала,ты по-ходу лучше мову знаешь чем я,не за этотт случай говорю,не за этот.
Гость
И запах повсюду не тот...