Экономикаgreenpost.press4 июн.

Європарламентарі закликали ВР заборонити виробництво хутра

nk_hauz/-m8vycl6kpb21_a0j0bz.jpg

Депутати Європарламенту закликали Верховну Раду заборонити виробництво хутра, підтримавши законопроєкт Кампанії ХутроOFF №2360, розгляд якого запланований на п’ятницю, 5 червня. Про це повідомив у Facebook голова ГО Єдина Планета, співавтор законопроєкту 2360 Павло Вишебаба.

Сьогодні депутати Європейського Парламенту із 13 країн Європи підписали й направили спільний лист голові ВР Дмитру Разумкову, а також головам комітетів ВРУ Іванна Клімпуш-Цинцнадзе та Олег Бондаренко, у якому наголошують:

"Ми були раді дізнатися, що законопроєкт щодо заборони такої жорстокої практики як розведення та утримання тварин задля виробництва хутра розглядається в українському парламенті. Однак факт того, що Комітет ВРУ з Питань Євроінтеграції дійшов висновку, що така заборона буде несумісною із законодавством ЄС, є дуже тривожним. У цьому листі ми хотіли б підкреслити, що даний висновок Комітету є абсолютно помилковим".

Далі європарламентарі детально пояснюють, чому заборона виробництва хутра не суперечить праву ЄС, як сказано у висновку євроінтеграційного комітету ВР. Серед іншого, наголошуючи, що «у законодавстві ЄС немає жодного пункту, що зобов'язував би держави-члени ЄС дозволяти хутрове виробництво. Це питання державних урядів та влади. Саме тому багато держав-членів ЄС наразі вживають рішучих дій або активно розглядають законодавчі ініціативи щодо заборони хутрового виробництва».

Спираючись на помилковий висновок євроінтеграційного комітету, екологічний комітет, ухвалив несприятливе для законопроєкту 2360 рішення з рекомендацією для депутатів під час голосування "відправити законопроєкт на доопрацювання".

Водночас, понад ста природоохоронних громадських організацій України звернулись до ВР з вимогою його ухвалення, серед них екологічні важковаговики: Екодія, Україна БЕЗ сміття, Екологія-Право-Людина, SaveDnipro тощо, та, звісно, ініціатори та співавтори законопроєкту ГО Єдина Планета.

До цього ж закликають депутати Європарламенту у своєму листі:

"Як члени Європейського парламенту, ми б наполегливо закликали вас — як колег-парламентарів — підтримати заборону виробництва хутра в Україні. Це жорстокий і застарілий сектор сільського господарства, який займається виробництвом luxury-товарів, яким сьогодні є багато теплих і красивих альтернатив, що не передбачають страждання тварин".

💬 Последние комментарии
кипчак
У некоторых наглость считается достоинством, а у других - принципиальность. В США давно путают (не различают) эти понятия, наглеют и наглеют.
кипчак
Если США позволяет себе такое поведение по отношению к России, то не трудно представить как они издеваются над политическими карликами Посление могут возмущаться и внутренне пищать от осознания собственной ничтожности, а на людях изображать самых бесстрашных борцов за демократию.
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добре Сума грошей за вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я лікар-нефролог клініки UMAR. Наша клініка є Спеціалізується на нирковій хірургії, а також лікуємо Купівля та пересадка нирок с Відповідний донор Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені в продажі або купівлі нирок, будь ласка, не продавайте Не соромтеся звертатися до нас електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp:+1 (978) 707-9830 Telegram:+1 (978) 707-9830 Viber:+1 (469) 505-6731 уважно Д-Р УМАР.
Елена
Петруха дядя старый, Грешно его судить, Как знать судьбу Петрухи Ты можешь повторить. А Роджер по любому нехороший человек.
:-)
Петруха впечатлился - Копировал весь текст, Да он не поместился, В один почти присест... :-)
Елена
Трясти можно, вытрясти нельзя,потому что если нет,то нет.я не ты,я прожила честную жизнь, поэтому миллионов не скопила.
Елена
Где ты ответил за Мишу и Борю?шось я не видела.