Экономикаwww.ukrinform.ua4 дня назад

Євросоюз, США і Японія згодні на більш жорсткі правила СОТ

Євросоюз, Сполучені Штати і Японія за підсумками переговорів у Вашингтоні підписали спільну заяву, в якій погодилися з необхідністю розширити перелік промислових субсидій, що мають суворо заборонятися правилами СОТ, а також висловилися за реформу всієї Світової організації торгівлі.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті Європейської комісії.

«Під час зустрічі у Вашингтоні ЄС, США та Японія погодилися, що поточний перелік субсидій, заборонених відповідно до правил СОТ, є невідповідним для подолання ринкових та торговельних наслідків застосування субсидій, що існують у певних юрисдикціях. Вони погодилися, що нові різновиди субсидій, які мають бути безумовно забороненими, повинні бути додані до Угоди СОТ стосовно субсидій та компенсаційних заходів», - йдеться у повідомленні.

Єврокомісія наголошує на тому, що проведення структурних реформ у СОТ та уточнення правил світової торгівлі є ключовим пріоритетом Європейської комісії під керівництвом Урсули фон дер Ляєн.

«Ця спільна заява є важливим кроком до вирішення деяких фундаментальних проблем, які підривають глобальну торгівлю. ЄС постійно наголошував на тому, що багатосторонні переговори можуть бути ефективними у вирішенні цих проблем. Я вітаю той факт, що США і Японія поділяють таку позицію. Ця заява є також символом конструктивної стратегічної співпраці між головними гравцями у системі міжнародної торгівлі», - зауважив з цього приводу єврокомісар з питань торгівлі Філ Хоган.

Як йдеться у повідомленні, сторони, які підписали документ, підтвердили важливість трансферу технологій для динамічного розвитку світової торгівлі та інвестицій. При цьому вони висловилися за запровадження якомога більш жорстких правил для запобігання примусовій передачі технологій у третіх країнах.

Єврокомісія наголошує, що ця спільна заява ЄС, США і Японії є важливим кроком до вирішення певних ключових питань напередодні міністерської конференції СОТ, яка має відбутися у місті Нур-Султан у червні 2020 року.

Ці переговори, які завершилися погодженням сторін навколо ключових напрямків реформування СОТ, відбулися після жорсткого протистояння між США і Євросоюзом в рамках компетенції СОТ навколо справи про масштабні субсидії, відповідно, в інтересах компаній Boeing та Airbus. В ході цієї суперечки сторони отримали право накладати економічні санкції одне на одного та опинилися, практично, на межі торговельної війни. Наслідком цього протистояння стало припинення функціонування апеляційного органу СОТ, який тривалий час був арбітром у вирішення суперечок у системі міжнародної торгівлі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
у-2
Хай Юлію Володимирівну бере.
Весёлый Роджер
Гость! Эти продажные рагульные дебилоиды даже не поняли, что они натворили. Так вот -– вангую! Засекайте - время пошло! Итак: … придёт время и час, когда за разговор на мове будут давать сразу у рыло, потому как произошло самое страшное – СОЕДИНИЛИСЬ ВОЕДИНО ПОНЯТИЕ кровавые бандеровцы и мова! И тут Ничего моего личного – я только делаю выводы по событиям и преступлениям бандеровцев!
Игбун Хохлов
Точнее, романшский язык, который относится к ретороманской группе.
Игбун Хохлов
Чурка, я же говорю: ТЫ ТУПОЕ. Быдло, в Швейцарии есть свой язык - ретороманский. Вот только разговаривает на нем менее 1% населения. Он один из ПЯТИ государственных. А представь, быдлюк, на секундочку, что будет, если всех швейцарцев заставит на нем разговаривать и вести документацию. Швейцария развалится еще быстрее, чем развалилась Украина. Что касаемо США и Канады, то там куча коренных народов было. Почему бы пиндосам не розмовляты на эскимосском или ирокезском языке? Впрочем, в США такое понятие как государственный язык отсутствует. Зрозумило, быдлО?
Игбун Хохлов
Быдло, про то как Китай заберет Сибирь завтра, на крайняк послезавтра я уже лет двадцать от хохлатых недоумков слышу.)))) Никак вам дебилам методичку не сменят. Всралась Украина! Херомоев на Сало!
гость
Когда таких тварей как ты будут вешать на заборах а их детей бить везде и всюду Украина станет великим государством .А пока живут такие мрази украинский язык это западло.Не потому что русский язык лучше-просто вы украинский оскотинили и превратили в галицийский вонючий суржик.
Весёлый Роджер
Ось так их клятых Мыколай, давай, давай - на бой ленты подавай! «Если бы падлюки кацапи не отжали бы наш Крым, ми бы там усіх тварей підмоскалей передушили тай у море утопили. Слава Украине, Бандере Слава, Слава дивизии СС Галичина и лично, истребителю Хатыни, герою украинского народа, пану гауптману Шухевичу! Москаляку на гиляку, ляхив, жидив на ножи! Украина - Зиг, Украина – Хай! Великая Америка - грошей присылай!»