IKEA знову не відкриється в Україні в обіцяні терміни
Экономикаzik.ua25 марта 2020

IKEA знову не відкриється в Україні в обіцяні терміни

Наразі компанія шукає нові дати відкриття

Шведська компанія IKEA не зможе вийти на український ринок через вказівки ВООЗ стосовно поширення пандемії коронавірусу у світі.

У компанії зазначили, що вони аналізують наступні кроки та можливі дати запуску бренду в Україні.

"Ми підтверджуємо свою прихильність Україні і плани щодо виходу на український ринок, тому в зв'язку з пандемією коронавірусу аналізуємо можливі тимчасові рамки і наступні кроки", - заявили в компанії.

Раніше в компанії повідомляли про наміри запуститися в Україні навесні 2020 року.

"Протягом цієї надзвичайної ситуації IKEA по всьому світу дотримується вказівок відповідних органів державної влади та Всесвітньої організації охорони здоров'я, адже безпека співробітників, покупців і партнерів є безумовним пріоритетом", - резюмували в коментарі.

Раніше шведський меблевий концерн IKEA заявляв, що заплатить 46 млн доларів батькам дворічного Джозефа Дудека, який загинув внаслідок падіння комода.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
Это что, воскрешение "Гуляй-поля"? Будут у нас пан-атаман-Грициан-Таврический и прочие экспонаты? И что презик собирается с ними делать потом? Когда под каждым кустом будет свой незалэжный атаман?
гость
Ну и рожа у него! Чисто алкаш. Да и речь соответствует.
Кот Матроскин
За такой стеной Европа может спать спокойно.
Гость
И если кто решился на злое, тот изверг, нелюдь... поганец... А ведь "несмотря на большое число погибших и раненых (мирных жителей Донбасса), уголовных дел в Украине по этому факту не заведено". … и "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили". Отчего так?
Гость
И видим произвол и безобразие. И срочно "направлено коллективное письмо представителям миссии ОБСЕ с требованием прекратить размещение военной техники в жилых районах, а также перемещение по населенным пунктам колонн гусеничной техники, бронетранспортеров и грузовиков, разрушающих дорожное покрытие".
Гость
И если поживём...
Гость
И "настало время вспомнить о невинно угнетенном коренном народе США, который заложил нынешние основы могущества нации.
Авторские статьи