Экономикаkurkul.com23 июн.

Індія припинила імпорт яблук із США — Україна може скористатися шансом на $300 млн

Якщо українські виробники консолідують зусилля, вирішать питання доступу до ринку і якості продукції, то можуть в наступному сезоні поставити в Індію не менше 10 тис. т свіжих яблук. Індія імпортує щорічно близько 300 тис. т свіжих яблук на суму понад $300 млн. З минулого тижня вступили в силу нові, підвищені тарифи на імпорт американського продовольства в Індію внаслідок затяжної торгової війни між двома країнами. Під підвищення потрапило 28 категорій продуктів, в т.ч. і свіжі яблука та горіхи. При цьому мита на деякі товари зросли до 120% і стали практично забороненими. «Індія де-факто заборонила поставки яблук і горіхів з США, що надає прекрасну можливість Україні зміцнитися на цьому ринку. Вже цього сезону, що минає Україна розблокувала питання доступу до ринку яблука Індії і навіть зробила перші успішні відвантаження», — розповів керівник проекту по просуванню експорту українського продовольства і економіст Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак.За його словами, Індія входить до числа чотирьох найважливіших ринків збуту яблука в світі, поступаючись лише Росії, Німеччині і Великобританії за обсягом імпорту яблука. «Якби не торгові війни, то Індія вже б обійшла за цим показником Великобританію. Проте, чисто теоретично, ця країна змогла б імпортувати все яблуко, яке Україна зможе запропонувати в найближчі роки», — зазначив експерт ФАО.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!