Экономикаagroreview.comAug 22

Індія стала найбільшим покупцем української агропродукції

Країни Азії продовжують залишатися лідерами з імпорту. За результатами січня-червня 2018 року, український аграрний експорт склав $8,6 млрд. Загальний зовнішньоторговельний обіг продукції АПК досяг $11,3 млрд, що більше на 3,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року і складає 23% від загального зовнішньоторговельного обороту України. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики. Товарами-лідерами українського аграрного експорту залишаються зернові культури з часткою 36,8%, рослинні олії - 26,2% і насіння олійних культур - 7,5%. Індія руйнує перспективи України на світовому ринку гороху. При цьому, за перше півріччя поточного року найбільші темпи зростання експорту показали наступні товарні групи: яйця птиці - в 2,1 рази (на $27,7 млн)яблука, груші та айва - в 5,3 рази (на $6,7 млн)бобові овочі, лущені або нелущене - у 58,3 рази (на $11 млн)масло вершкове та інші жири, вироблені з молока - на 65,2% (на $29,2 млн). Регіональна структура українського аграрного експорту не змінилася: Країни Азії - 43,2%Країни Європейського Союзу - 30,4%Країни Африки - 14,6%. ТОП-5 наших найбільших покупців в 2018 році: Індія - $1 млрдЄгипет - $575,9 млнКитай - $526,6 млн.Нідерланди - $525,3 млнІспанія - $470,3 млн. Нагадаємо, в кінці минулого тижня аграрії викинули на ринок великі суми валюти. Саме завдяки головним експортерамз аграрної галузі валютне пропозицію на міжбанку минулого тижня залишалося стійким і трималася на високому рівні. На курс тиснув фактор того, що учасники аграрного сектора закуповували на свої потрібні нафтопродукти і почали розпродавати свій валютний запас, який притримували до цього (вільну частину виручки): клієнти Пумб, Укрсиббанк та Приватбанку.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!