Экономикаfbc.ua11 нояб.

«Індустріальні парки в Україні тільки номінальні» – експерт

nk_hauz/-mlo-mm34qtfrclscaqu.jpg

Між державами відбувається постійна конкуренція за залучення інвестицій. У цій грі індустріальні парки – як частина ринку комерційної нерухомості – виступають дієвим механізмом.

У чинному законодавстві індустріальний (промисловий) парк (ІП) визначається як земельну ділянку промислового призначення площею до 700 гектарів з відповідною інфраструктурою, необхідною для забезпечення роботи виробничих підприємств, які на ньому розташовані.

Згідно з даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, на 2020 рік до Реєстру індустріальних парків були внесені близько 50 об’єктів. Найбільше їх в двох регіонах – Львівському та Київському.

Про своє ставлення до такої ситуації розповіла Наталія Кацер-Бучковська, засновник фонду стабільного розвитку.

“Все залежить від того, яким чином змодельовані ці так звані індустріальні парки, яку мету ставить за собою законодавець, регуляторні органи, для чого їх імплементовувати в економіку.

Насправді, індустріальних парків в Україні є 40, але вони є номінальними: вони не мають жодних податкових пільг, по факту – це тільки назва. І відповідно вони не працюють так, як це відбувається в інших державах.

Сьогодні, зрозуміло, що після 8 місяців економічного спаду, коронакризи, держава потребує певних стимулів для підтримки та розвитку економіки. Тому індустріальні парки є дуже хорошим стимулом для залучення інвестицій і власне збільшення експорту, створення робочих місць, якоїсь певної доданої вартості” – зазначає спеціалістка.

💬 Последние комментарии
3020
От самопровозглашенного президента? Оце зрада!
3020
А ещё кизяки и беспросветная тупость типа эксперта по тем же кизякам.
ВВП
Добро пожаловать в ад. Кто останется в живых, тот позавидует мертвым.
3020
Зато по остальным продуктам барыги, при полном бездействии Антимонопольного, уже смешно, комитета впендюривают населению по самые помидоры.
3020
До вхождения в правительство слуг урода, Юлия, на чьей-то дуде свистелка, с марта по сентябрь 2019 занимала должность директорки ООО "Сидко Украина", специализирующегося на производстве кормов для диких птиц. Это ж уровень?!, правда не министра экономики, а доярки из Хацапетовки, но то такое, главное чтобы хорошо кому надо чупа-чупс сосала.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
Гость
И если поживём... и как-то так.
Авторские статьи