«Індустріальні парки в Україні тільки номінальні» – експерт
Экономикаfbc.ua11 ноября 2020

«Індустріальні парки в Україні тільки номінальні» – експерт

Між державами відбувається постійна конкуренція за залучення інвестицій. У цій грі індустріальні парки – як частина ринку комерційної нерухомості – виступають дієвим механізмом.

У чинному законодавстві індустріальний (промисловий) парк (ІП) визначається як земельну ділянку промислового призначення площею до 700 гектарів з відповідною інфраструктурою, необхідною для забезпечення роботи виробничих підприємств, які на ньому розташовані.

Згідно з даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, на 2020 рік до Реєстру індустріальних парків були внесені близько 50 об’єктів. Найбільше їх в двох регіонах – Львівському та Київському.

Про своє ставлення до такої ситуації розповіла Наталія Кацер-Бучковська, засновник фонду стабільного розвитку.

“Все залежить від того, яким чином змодельовані ці так звані індустріальні парки, яку мету ставить за собою законодавець, регуляторні органи, для чого їх імплементовувати в економіку.

Насправді, індустріальних парків в Україні є 40, але вони є номінальними: вони не мають жодних податкових пільг, по факту – це тільки назва. І відповідно вони не працюють так, як це відбувається в інших державах.

Сьогодні, зрозуміло, що після 8 місяців економічного спаду, коронакризи, держава потребує певних стимулів для підтримки та розвитку економіки. Тому індустріальні парки є дуже хорошим стимулом для залучення інвестицій і власне збільшення експорту, створення робочих місць, якоїсь певної доданої вартості” – зазначає спеціалістка.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))
тт
А где Закон?
Луна-2
Могу понять, от звезды украинцев - особенно западенцев - которые ненавидят Россию ,корежит .Но додуматься до такого уродства ...Это уже слишком.
Луна-2
Знаете -мне почему -то подумалось -этот колпак похож на хеллоуинскую шляпу.-символ Запада.Но мы - то не Запад.Для нас является праздником не католическое Рождество ,а Новый Год. То почему -должны разрушать все свои праздники и особенно Новый Год-любимый наш праздник ?Почему мы должны потворствовать Западу п этом?
заглохни уебан
Ебанашка, ты тут гейрой такой потому что на подсосе сидишь за кремлеботство, что ж ты запоешь, сука пропагандонская, потом?
ера
ради интереса...расшифруйте... ГСВГ...а то и веселый пишет эту...абракодабру...