Інфляція за листопад зросла до 3,8%
Экономикаfbc.ua10 декабря 2020

Інфляція за листопад зросла до 3,8%

Листопад 2020 року, який закінчився, приніс Україні знецінення національної валюти – гривні до 3,8 відсотка.

Про це в середу, 9 грудня, інформували в Держстаті (Державній службі статистики України).

В результаті  інфляції, яка невпинно збільшується, відзначають статистики, в країні в листопаді зафіксовано прискорення зростання цін для споживачів. Споживчі ціни прискорили своє збільшення на 1,3 відсотка. У жовтні спостерігалося прискорення їх зростання тільки на один відсоток.

У Держстаті констатували подорожчання через інфляцію основних харчових продуктів. На 1,1-2,5 відсотка обходяться українцям дорожче сало, хліб, продукти перероблювання зернових, масло, молоко і молочні продукти.

У листопаді ціни на безалкогольні напої зросли на 1,4 відсотка. На 9,4-9,6 відсотка подорожчали цукор, овочі, яйця та олія соняшникова.

Нагадаємо, в Україні прискорилася інфляція.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
САБ
російскомовне стадо починає гуртуватись у війні з "озабочінимі". Роблю ставку -- програють
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.