Іноземні компанії в Україні будуть штрафувати за несплату податків
Экономикаfbc.ua16 февраля 2021

Іноземні компанії в Україні будуть штрафувати за несплату податків

В Україні немає жодної іноземної компанії, яка б правильно виплачувала всі податки. Про це розповіли в Держподаткової службі. Іншими словами, якщо іноземна компанія не стоїть на новому обліку, то її доходи автоматично вважаються прихованими. Про це сказано в спеціальному листі з роз’ясненнями, який опублікувала Державна податкова служба.

Йдеться про ті зміни, які набули чинності 1 січня 2021 року. У Податковому кодексі багато нового для компаній-нерезидентів, а також їх підрозділів, що працюють в Україні (постійних представництв тощо). Важливо, що кожна з компаній повинна була наново встати на облік з 1 січня, тільки тоді вона працює на території України законно. Ті ж компанії, які продовжують свою діяльність, але на облік ще не встали, автоматично прирівнюються до порушників. Штраф за таке порушення — 100 тис. грн.

Раніше повідомлялося про те, які податки на нерухомість будуть у 2021 році. Відомо, що доплачувати доведеться тим, хто володіє квартирами, площею від 300 квадратних метрів і/або будинками від 500 квадратних метрів. При цьому, крім цієї суми має бути сплачений основний податок на нерухомість.

Написать комментарий
Авторские статьи