Іноземним інвесторам спростили переїзд в Україну
Экономикаwww.unn.com.uaдень назад

Іноземним інвесторам спростили переїзд в Україну

Кабінет міністрів спростив порядок надання дозволу на імміграцію для іноземних інвесторів. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу МВС.

“Сьогодні, під час чергового засідання, Уряд ухвалив рішення, відповідно до якого спрощено порядок надання дозволу на імміграцію іноземним інвесторам. Зокрема, подати відповідне клопотання до Міграційної служби України можна на підставі документів, які підтверджують перерахування власних коштів інвестора в іноземній валюті на поточний рахунок підприємства, що створено ним в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше іноземні інвестори, які виявили бажання іммігрувати в Україну, повинні були спочатку переводити кошти на інвестиційний рахунок в українському банку, а потім з нього – на рахунок власного підприємства.

“Слід зауважити, що раніше діюча норма не скасовується, і іноземні інвестори можуть скористатися будь-яким з доступних варіантів”, - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, Україна спростила оформлення посвідок на тимчасове проживання для громадян Білорусі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.
Весёлый Роджер
Ошиблися вы шановний! Вин ны шлюха, вин пыдо_шлюх, получает по эбалу оплеух!