«Інтерпайп» у 2020-2022 рр. інвестує у виробництво $136 млн
Экономикаgmk.center19 марта 2020

«Інтерпайп» у 2020-2022 рр. інвестує у виробництво $136 млн

Компанія успішно реструктуризувала заборгованість

Компанія «Інтерпайп» у 2020-2022 рр. інвестує в розвиток виробництва $136 млн, попри несприятливу ситуацію на ринках.

«Наразі ми зберігаємо такі плани. Ми вважаємо, що ринок ще не реагував належним чином на всі події. Конкретні висновки поки що робити зарано», – заявив Денис Морозов, директор з фінансів та економіки «Інтерпайп».

За його словами, «Інтерпайп» отримав можливість інвестувати в розвиток виробництва після успішної реструктуризації боргу. Компанія зможе реалізувати всі ключові проекти, заплановані раніше.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залызничних коліс. Продукція компанії постачається у понад 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках України, Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У компанії працюють 12 тис. Співробітників.

За підсумками 2019 року компанія скоротила продажі трубної та залізничної продукції на 7%, до 798 тис. т, порівняно з попереднім роком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошла Америка,она думает о высокой цене на нефть из которой верстается российский бюджет,так видите господа хорошие, Америка заботится о наполнении российской экономики деньгами и в итоге уровня жизни населения России.Слава Америке! Украине слава!Роджеру дополнительно флакон "Красной шапочки".
Елена
Пока больше двух не собираться, никаких стройных колон и дружных рядов, карантин.ха.За несоблюдение правил карантина предусмотрено наказание.Роджера это тоже касается,хотя кто с ним будет ходить, только попрошайки,ха.
Елена
Видать все места хазара исцеловал, исследователь экспериментатор тот князь был ещё тот,как Роджер к современному властелину земли русской,ха .
гость
Горестно - ты раньше писал... Что, новые слова в лексиконе правились? Вот так да!
гость
С америкосами мх же методами... Забавно... Сдрейфили, однако...
Макс
Как волка не корми, а он все в лес поглядывает!!!!
Кот Матроскин
"Куда хазара не целуй - везде жопа". Князь Святослав