Інвестиції в новий елеваторний хаб «Епіцентр Агро» склали понад 390 млн грн
Экономикаinfoindustria.com.ua11 октября 2020

Інвестиції в новий елеваторний хаб «Епіцентр Агро» склали понад 390 млн грн

«Епіцентр Агро» завершив будівництво нового маршрутного елеватору на Закупнянському ХПП (Чемеровецький р-н Хмельницької обл.). Він розташований поруч із працюючим елеватором агрохолдингу у смт. Закупне та здійснюватиме прийомку, сушіння, зберігання та відвантаження продукції залізничним транспортом з окремих залізничних колій у рамках єдиного елеваторного хабу.

Оновлене Закупнянське ХПП стане найбільшим елеваторним хабом на теренах Хмельницької області. Після введення в експлуатацію додаткової виробничої черги сумарні потужності підприємства зі зберігання зерна зростають утричі – до 305 тис тонн. Наявність чотирьох сучасних сушарок забезпечить сушіння майже 8000 т кукурудзи на добу.

Як зазначає власник «Епіцентр Агро» Олександр Герега, кілька років тому агрохолдинг свідомо розпочав масштабну розбудову сучасних маршрутних елеваторних комплексів на Хмельниччині. Торік тут завершився перший етап реконструкції, в результаті якого підприємство виросло на 60 тис т, а зараз – побудували поруч новий із діючим ще один сучасний зерновий комплекс.

«Поява великого агропромислового об’єкту стане поштовхом для появи інвестицій та розвитку виробництва в регіоні. Ми вклали значні інвестиції в розбудову інфраструктури на аграрному ринку. Зокрема, понад 390 мільйонів гривень складають інвестиції в розбудову Закупнянського ХПП. Попереду – будівництво елеваторів-стотисячників в Полонному й Антонінах», — говорить Олександр Герега.

Збудовані за останній рік потужності розраховані на 200 тис тонн. зберігання зерна (16 силосів та 6 хоперів), мають 2 лінії прийомки та 2 окремі залізничні колії для маршрутного відвантаження зерна. 2 сушарки здійснюватимуть сушіння 4000 т кукурудзи на добу.

Проєктування та виготовлення всього необхідного устаткування – силосів, сушарок, транспортного обладнання та систем автоматичного керування елеватором – здійснювала компанія Feerum S.A. (Польща) в рамках укладеної в 2018 році угоди. Тому на новому елеваторному комплексі в Закупному запроваджено багато сучасних інноваційних технологій.

За словами заступника керівника «Епіцентр Агро» з елеваторного напрямку, керівника відділу трейдингу Світлани Нікітюк, завдяки новим залізничним коліям до нього, підприємство зможе формувати та здійснювати відвантаження одразу здвоєних партій зерна – 54+54 вагони. Враховуючи відстань у 650 км до порту, це дуже цікавий варіант для аграріїв.

«Багато агровиробники, що господарюють на Хмельниччини, мріяли про появу магістрального вузла зі зручним географічним розташуванням. Адже, навіть за наявності власних невеличких сушарок, вони відчувають потребу в пришвидшенні логістики свого зерна з області до морських портів. Наш оновлений елеваторний хаб у Закупному має таку можливість – ми наближуємо зернотрейдерів безпосередньо до виробників сільськогосподарської продукції, допомагаємо пришвидшити розрахунки між ними і в результаті створюємо економічні передумови для безперервної роботи підприємців і збільшення агровиробництва в Хмельницькій області», — наголошує Світлана Нікітюк.

У 2020/2021 маркетинговому році на нових елеваторах «Епіцентр Агро», що здійснюють прийомку і доробку зерна сторонніх поклажодавців, діють спеціальні умови для фермерів і дрібних агровиробників: послуги елеватора, а саме прийомка зерна, коштує для них менше 1 гривні за тонну.

Довідка. «Епіцентр Агро» входить до топ-7 найбільших агрохолдингів України та обробляє 160 тис. га на Хмельниччині, Вінниччині, Тернопільщині, Житомирщині, Черкащині та Київщині. В структурі «Епіцентр Агро» 20 тваринницьких ферм та 14 елеваторних комплексів загальною потужністю зберігання 1,3 млн тонн.

ІА «Інфоіндустрія»

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Томос Порошенко добывал для себя любимого ради пиара в предвыборной кампании. А Филарета (в миру - внедренного в клир агента КГБ Денисенко) Порошенко обвел вокруг пальца,лишив его патриархата. По какому праву Зеленский мешается в церковные (читай - в Божьи) дела? Вроде бы,в отличие от Порошенко,он даже не крещеный. К тому же сказано и написано в Библии: "Кесарю - кесарево,а Божье - Богу".
777
Авжеж,не важливо,як проголосують. Головне - як підрахують.
777
Не ищите смысла в высказываниях и поведении этого неадеквата. В 2004 г. после Майдана за Ющенка он вместо победительницы в конкурсе на Евровидение Таисии Повалий отправил туда т.наз. "Грынджолы", на майдане лупивших кусками арматуры по железным бочкам и вопивших: "Разом нас багато,нас не подолаты". Конечно,в результате слабоумных козней Бессмертного в тот раз на Евровидении Украина опозорилась.
777
В 1949 г. министр ВМС США Форрестолл выбросился из окна небоскреба с воплем "Русские идут". Это к тому,что самоубийство как правило - признак психического заболевания. Часто исполняется назло кому-либо. Самоубийц на Украине хоронят только за кладбищенской оградой.
Весёлый Роджер
Ну и шо? Слышь Морж чи моржовый, вот Украина вже ничого не выпускает, а тильки о панувании мечтает и шо, да нычого - Как дела? Всё нормально - падаем! Ну значит не выгодно москалям пока делать двигуны свои, а ты про какой Орлан, там ещё и японские могут стоять. Почекай скакуневый Морж, вот выйдет скоро Орлан-30 - там всё своё будет. Ну или почти всё. Вот так ))))
Весёлый Роджер
Шмуля пыдар ты пропахандонистый! А вот Ты сам скатинюга, на СВОИ ЖЕ вопросы когда нибудь отвечаешь?а почему? Ны чую, трусливый диду Шмуля, твоих ответов – ни ОДНОГО: Мукомольные заводы, кто понастроил на Украине? Солженицин, где его слова про бомбёжку Союза атомными бомбами? Янек, где решение суда, что он вор? Кто направил гаубицы под Славянск и убил там 200 мирных украинцев? А куда эти запизденские твари стреляли не целясь, в кого? https://www.youtube.com/watch?v=njk7K10oXi4 Ну мразь - давай - все ждут ...
Весёлый Роджер
Ну шо вы, у этого переодетого у жиночи труселя Шмули_Елена пердуна, такой слог, такой слог, любой грузчик ему позавидует. Хибаж прапор из каптёрки – это вам ещё та школа воровства и сквернословия. Вот как про неё/него тут писали: «Ална - 24 ноября 2018 - Надо же, затурканная дворняжка Елена уже тявкать рифмованно начала. Моська решила в очередной раз потявкать на слона. Бедная ущербная блохастая, даже лаять по собачьи не умеет своим грязным беззубым ртом. Потому и подвизгивает, думая, что кому-то от её визга станет страшно. Ума нет, считай шавка "Елена".» «Елена 17-июня-2020 Х...й тебе в сраку,а не мою блокировку,надо чтобы тебя дурака не блокировали ,а на других сайтах цитировали,чтобы знали какие дурни в мире есть,ха.» «Елена -09 июля 2020- Тебе петушара в жопу то хуй и засунуть ,по самые помидорные немогу,а в рот спермы налить три литра,погань уёбищная, потому что Украина идёт в Европу. …. Ты недое́бок хорошо пришибленный…» «Елена …. у меня яйца есть, хоть я и женщина,…» Как правильно тут было подмечено про Шмулю - лентяй-Олиграфен со справкой! Опущенный до жинки у Шостой палате дегенератом!